Výkup palet vás zbaví starostí

Bezpochyby to sami dobře znáte. Máte něco, co už nepotřebujete, zabírá vám to někde místo a vy nevíte co s tím. Jak vyřešit takovou situaci? Nabízíme řešení aspoň v určité oblasti. Výkup palet vás zbaví nejen starostí s nepoužívanými paletami, ale ještě za ně získáte hotové finanční prostředky. Není nač váhat, využijte této služby co nejdříve.

Výkup palet čeká na každého

Nabízená služba je poměrně rozsáhlá. Výkup palet se zaměřuje na EUR palety, případně EPAL palety a průmyslové standardní palety. Po individuální dohodě lze vykoupit i omezené množství jiných druhů palet. Výkup palet probíhá nonstop a platba je v hotovosti na místě. Palety si sami vyzvedneme kdekoliv v České republice. Podívejte se na naši sekci Výkup palet.

Všechno má svá pravidla

Žádná činnost se u nás neděje jen tak nahodile. Všechno má svá jasně definovaná pravidla. Výkup palet se řídí vnitřními směrnicemi firmy a jakostními normami pro evropskou dřevěnou paletu a českou jakostní normou. Tohle všechno zaručuje průhledný přístup k zákazníkům. Prostudujte si naše internetové stránky. Obraťte se na nás.

Víc než slušné podmínky

Je škoda, když se nepotřebné palety jen tak bez užitku válejí a není pro ně žádné využití. Výkup palet je řešením jednou pro vždy. Nabízíme poměrně slušné výkupní podmínky. Spokojenost zákazníka je na prvním místě. Kontaktujte nás kdykoliv a budete mít po problému. Uvolníte si své prostory a ještě na tom vyděláte. Neváhejte.

Označeno v automobily, Business, průmysl, služby, stavitelsví Označeno s: , ,

Napsat komentář