HrubyMOVING s.r.o. – Profesionální stěhování

Společnost HrubyMOVING je jednou z největších a nejspolehlivějších stěhovacích společností v České republice, která na trhu působí už od roku 1995. Sídlí v Praze a má pobočky v Brně a Ostravě. Společnost HrubyMOVING poskytuje kompletní spektrum stěhovacích služeb:

  • Stěhování bytů
  • Stěhování firem
  • Výroba a možnost zapůjčení vlastních obalů
  • Skladovací služby
  • Stěhování vČR, Evropě i zámoří a mnoho dalších…

Naše stěhovací vozy jsou nadstandardně vybaveny pro veškeré stěhovací činnosti. Vyškolený profesionální stěhovací tým je připraven plnit všechna Vaše přání a představy o něm.

Starosti se stěhováním

Však to znáte, konečně se stěhujete do vytouženého bytu nebo domku a radost Vám kazí jen pomyšlení na to nekonečné a zdlouhavé stěhování. Zařídit odvoz, vše pečlivě zabalit a hlavně nic nerozbít! Proč se trápit? Přenechejte to profesionálům, kteří vše přestěhují s maximální opatrností!

Profesionální stěhování

Není nic jednoduššího než si objednat společnost HrubyMOVING, která vše obstará za Vás. Žádné zbytečné nervy a telefonáty, vše vyřídíme rychle, jednoduše a hlavně tak, aby vše bylo k Vaší největší spokojenosti.

Oceňované služby

Vy už jen můžete začít představovat výhody bydlení v novém a mít pocit, že se o Vás starají skuteční profesionálové v oboru. Možnost pojištění Vám také dává záruku, že se opravdu nemusíte o nic strachovat. Poradíme Vám také s přípravou na stěhování, kde jistě oceníte naše dlouholeté zkušenosti, oceněné mnoha certifikáty.

Už žádné starosti

Až budete sedět ve Vašem novém obývacím pokoji a spokojeně popíjet kávu s Vašimi nejbližšími, určitě oceníte služby společnosti HrubyMOVING jako skutečného profesionála ve stěhovacích službách. Na nás se opravdu můžete spolehnout!

Označeno v automobily, Domácnost, Nábytek, služby Označeno s: ,

Napsat komentář