BECK INTERNATIONAL je všude, kam se podíváte

Společnost BECK International není jen společností, která láká své potenciální klienty na prezentace zajímavých produktů, například nádobí. Pod společností BECK International se skrývají další společnosti, které tak či onak původnímu záměru prodeje produktů, které v kamenných obchodech neseženete, napomáhají.

BECK Reisen je cestovní kancelář, díky které se můžete podívat na zajímavá místa nejen v České republice, ale i ve světě. Že jsou výlety spojeny s prezentací a prodejem produktů společnosti BECK International, je na první pohled jasné z pozvánek a letáků, kterými společnost své klienty k poznávacím zájezdům zve.

Pod firmy BECK patří i BECKILAND v Praze na Zličíně. Centrum zábavy pro děti se rozkládá na 6 000 m2 a pravidelně pořádá různé akce pro děti i rodiče. Největším hitem je dvoudenní dětský tábor s velkou diskotékou, klaunem Mirečkem, večerní stezkou odvahy a soutěžemi všeho druhu. Tváří BECKILANDU je Mgr. Vítek Chaloupka, populární odborník na zdravou výživu. Osobně se dětem v BECKILANDu věnuje a tráví s nimi vlastně veškerý svůj volný čas.

Síť Solárií Fitness BBC také patří pod společnost BECK International.  Po Praze jich je celkem 7, a to na Vinohradské, v Parku Hostivař, v Centru Chodov, na Náměstí na stráži, na Vršovické, na náměstí I. P. Pavlova a v Masné. Jedná se o kompletní péči o tělo v příjemném prostředí. Rádcem ohledně zdravého životního prostředí je i tady klientům Mgr. Vítek Chaloupka.

Označeno v Cestování, Internet, Produkty, služby, sport Označeno s: , , , , ,

Napsat komentář