Magazín o webu – Netzin.cz

Náplní Netzinu jsou témata pro webové vývojáře a ostatní lidi, kteří mají s webem něco společného:

Jeho hlavní autor a zakladatel k tomu říká:

„Chtěl jsem nějakým způsobem představit a možná zhodnotit znalosti, které jsem nasbíral během těch let strávených před monitorem počítače.
Vytvořil jsem hodně webů a získal zkušenosti, o které se chci v zájmu Netzinu http://www.netzin.cz podělit.“

Kromě vývoje webů a návodů ohledně zacházení s open-source aplikacemi se bude Netzin věnovat i software a hardware:

„I tato oblast je mi blízká, i když musím přiznat, že spíš jako uživateli, než jako člověku, který se tím zabývá profesionálně. Prostě chci, aby všechno fungovalo a abych měl k dispozici takové programy, které jsou opravdu užitečné.“

Netzin.cz má svou stránku http://www.facebook.com/pages/Netzincz/226697089607 i na sociální síti Facebook, kde mohou fanoušci sledovat aktuální zprávy z oblasti webu a sami přispívat svými tipy.

„Nový magazín nemá být nikomu a ničemu konkurencí. Jistě si najde během času své čtenáře, kteří budou potřebovat poradit, nebo si budou chtít něco zajímavého přečíst. Já sám se budu snažit především o to, aby obsah byl kvalitní a uspokojil i potřeby pokročilejších uživatelů, ovšem nezapomenu ani na začátečníky.

Ono je to vždy těžké. Člověk má nějaké know-how, nějaké znalosti, které mu třeba vydělávají peníze. A existuje hranice, za kterou jako autor nejsem ochoten jít. Někomu předám informaci, která třeba zásadně pomůže úspěchu jeho firemní prezentace na webu a on ještě anonymně (někdy ovšem
veřejně) ohrne nos nad stylistickou chybou. To sebere člověku chuť vůbec něco psát.“

Netzin není zpravodajským médiem. Je odborným magazínem a takovým i zůstane. Pokud vás zajímá web, čtěte http://www.netzin.cz Netzin.

Označeno v Internet Označeno s: ,

Napsat komentář