Při výběru webhostingu buďte opatrní

Uvažujete o výběru webhostingu? Buďte přitom opatrní a pořádně si prostudujte smlouvu a podmínky. Případné ztráty by mohly být velmi nepříjemné.

Při výběru webhostingu byste neměli jako první kritérium postavit cenu, ale měli byste dát i na takové věci jako je dobré jméno firmy. Není na škodu dát si jméno firmy do vyhledávače a pročíst si pár diskuzí. Dozvíte se, jestli má webhostingová firma spokojené nebo naopak naštvané zákazníky. Dejte si pozor zejména na to, zda jsou součástí webhostingu zálohy. Velmi často za ně totiž musíte připlácet, a to tolik, že levný webhosting už pak není vůbec levný. Vyplatí se proto srovnat si cenu webhostingu, který zálohy nabízí jako součást svých služeb v ceně a webhostingu, který je sice levnější, ale zálohy neobsahuje. Pokud se rozhodnete ušetřit, zrovna na zálohách vám to příliš nedoporučujeme. Nebo se snad chcete ráno probudit a zjistit, že celý váš webový projekt z webhostingu nenávratně zmizel?

Kvalita webhostingu se na trhu zásadně liší. Pokud to se svým internetových projektem myslíte vážně, měli byste zvolit takový hosting, na který se budete moci spolehnout. Pokud vám má stránka vydělávat peníze, určitě investujte do kvalitního webhostingu. Bezejmený hosting za pár korun by vám mohl poskytnout medvědí službu a připravit vás o výdělky zrovna ve chvíli, kdy se budou obchody pěkně rozbíhat. Opravdu chcete riskovat výpadek stránky zrovna ve vaší sezóně? Vybírejte proto web hosting s rozvahou!

Označeno v Internet Označeno s: , ,
One comment on “Při výběru webhostingu buďte opatrní

Napsat komentář