Vlastní internetový obchod bez investic

Máte chuť začít podnikat na internetu, ale nevíte jak začít, máte obavy z vysokých nákladů a prvních investic. S námi můžete být bez obav. Máme pro vás řešení, vyzkoušejte si pronájem internetového obchodu. Aby vaše rozhodování a start do podnikání bylo jednodušší máme pro vás 2 měsíce pronájmu zdarma. V této dvouměsíční lhůtě máte možnost si vyzkoušet a otestovat funkčnost našich obchodů a nic neriskovat. Vzhled obchodu si vyberete z naší nabídky grafických šablon, které k obchodu dostanete také zcela zdarma. Po uplynutí dvouměsíční lhůty se zcela bez závazků rozhodnete zda s námi pokračovat či ne.

Proč si vybrat právě www.ekdesign.cz?
I když se jedná o pronájem e-shopu, neznamená to, že bychom pro vás spustili nějaký standardní balík a od té chvíle se s vámi o e-shopu přestali bavit. Je-li to možné, jsme v rámci možností ochotni obchod individuálně upravit aby zákazníkovi co nejvíce vyhovoval. Většina úprav vás nebude stát ani korunu navíc. Pokud se jedná o drobnější zásahy děláme je zdarma. V případě složitých zásahů s klientem konzultujeme cenovou náročnost.

  • U nás nic neriskujete a nekupujete zajíce v pytli. Každý klient od nás získává 2 měsíce zdarma na vyzkoušení obchodu a jeho ovládání.
  • Není stanovená žádná minimální doba pronájmu. Můžete skončit kdykoliv
  • Účtování pronájmu může probíhat měsíčně nebo jakkoliv jinak podle přání klienta
  • V ceně pronájmu je také nepostradatelný hosting internetového obchodu
  • Grafické šablony zdarma

Pokud vybíráte dodavatele e-shopu, určitě zvažujete větší množství nabídek, z kterých pak volíte tu nejlepší. I když to není to nejlepší měřítko bude většinou rozhodovat cena. Je třeba si uvědomit, že nižší cena pro vás ne vždy bude znamenat výhodu. Nízká cena e-shopu může znamenat horší nebo žádnou podporu klienta, nekvalitní systém apod. Naše ceny jsou nastavené tak, aby zatěžovaly klienta co nejméně, ale abychom si mohli dovolit maximální podporu při řešení jakýchkoliv dotazů, úprav atd. Pokud si říkáte, že žádnou podporu potřebovat nebudete, že všechno zvládnete sami, mýlíte se. Každý klient někdy potřebuje poradit či udělat nějakou úpravu v e-shopu a pak oceníte rychlý a profesionální přístup (viz reference).

Naše rada na závěr zní… Pokud volíte pronájem e-shopu, není nic jednoduššího než si systém vyzkoušet a poté se rozhodnout.

My nyní nabízíme až 2 měsíce na vyzkoušení e-shopu zdarma.

Na dotazy vám rádi odpovíme na tel. 608512190, 272047871.

Více na www.ekdesign.cz nebo na info@ekdesign.cz

Označeno v Internet Označeno s:

Napsat komentář