AGang Cult 3.0

Znáš to. Před tebou je poslední stoupání. Těžký terén, extrémní svah s výmoly a kořeny. Těšíš se na vrchol, protože tam to na Tebe čeká. Divoký pocit radosti po zdolání další těžké překážky. Ano, vyjel jsi se svým kolem další kopec. Dokázal jsi porazit sám sebe a zároveň nad sebou zvítězil, jsi svobodný, jsi plný energie.

ENDURO – nový CULT

Nečekáš dlouho a pouštíš se z kopce. Znovu si užíváš. Jsi volný a nic tě nebrzdí. Stromy se míhají, kořeny nevnímáš, Tvůj čtyř-čepový CULT je vyžehlil. Výmol, kámen, děravá polní cesta. Tvoje „žehlička“ pracuje na plný výkon. Užíváš si tu jízdu plnou skoků, svezeš se po lávce. Právě ses nechal katapultovat klopenkou do dalšího skoku a poznal jsi podstatu… Tohle není jenom kolo. Je to CULT!

Vyváženost dílů = harmonie kola

Sladěný orchestr vysoce kvalitních komponentů. Jízdní komfort, bezpečnost a radost. To vše si užiješ s kvalitními zdvihy 160 mm vepředu a 150 mm vzadu. O tlumení a pružení se stará sehraná dvojice FOX FLOAT. Zadní tlumič s odpruženou vydlicí dokonale koresponduje, což zvyšuje komfort a efektivitu jízdy. Brzdy Stroker Trail od Hayes zaručují jemný, plynulý a zároveň přesný chod. FSA kliky s nerozlučnými bratry pedály Crank Brothers dodávají jistotu odolného a přitom lehkého materiálu. Rovnou stopu udrží za každých okolností kevlarové pláště Maxxis Ignitor.

Úžasné zážitky. Krásné vzpomínky. S tímhle kolem je poznáš a nikdo ti je nevezme. Tvůj život získává nový, CULTovní rozměr!

cult

cult 3.0

Označeno v Nezařazené Označeno s: , , , , , ,

Napsat komentář