SOVA NET nabízí audit webu zdarma

Zajímá vás jakou pozici mají vaše internetové stránky ve vyhledávačích? Myslíte si, že je vaše internetová prezentace kvalitní? Víte, které faktory významně ovlivňují hodnotu webu? Vyzkoušejte zdarma audit stránek od společnosti SOVA NET a získejte ucelený pohled na váš internetový projekt! Stačí vyplnit jednoduchý formulář a zadat klíčová slova, na které mají být internetové stránky testovány. Vše ostatní uděláme za vás.

Audit testuje pozici ve vyhledávačích i kvalitu obsahu

Audit webu od společnosti SOVA NET je rozdělen na čtyři základní části. V prvním oddílu najdete analýzu pozic internetových stránek v nejpoužívanějších vyhledávačích na českém trhu Seznam.cz a Google.cz. Pozice jsou testovány na základě vybraných klíčových slov, které si sami zvolíte nebo které za vás vybere SEO analytik společnosti SOVA NET.

Druhý oddíl automatického auditu obsahuje zhodnocení počtu a kvality zpětných odkazů vedoucích na váš web z jiných internetových stránek. Třetí a čtvrtá část auditu se zabývá posouzením aktuálního stavu faktorů, které ovlivňují nejen pozici stránek ve vyhledávačích, ale také jejich oblíbenost u uživatelů internetu. Mezi tyto faktory patří například struktura obsahu, průchodnost JavaScriptu nebo přehlednost navigace.

Rychlost, jednoduchost nástroje xBIZ

Audit stránek automaticky vyhodnocuje program xBIZ od společnosti SOVA NET. Před tím, než SEO analytik audit spustí, projde si pečlivě internetové stránky zákazníka, zhodnotí jejich stav a vybere správná klíčová slova.

Proč vyzkoušet audit webu od SOVA NET? „Existuje mnoho nástrojů, pomocí kterých by mohl uživatel internetu získat potřebné údaje. Nástroj xBIZ však oproti nim vyniká jednoduchostí a rychlostí,“ říká marketingová manažerka firmy SOVA NET Zuzana Šebestová. Pro objednání posouzení stavu internetových stránek stačí vyplnit krátký formulář. Všechny další kroky za zákazníka udělají zdarma zaměstnanci SOVA NET.

Pomoc při plánování strategie na nový rok

Audit webu je užitečným nástrojem pro marketingové manažery nebo obchodníky, kteří se zajímají o prodej zboží či služeb prostřednictvím internetu. „Informace z auditu zákazníkům pomohou lépe zhodnotit vlastní internetovou prezentaci a naplánovat strategii pro následující rok,“ vysvětluje Zuzana Šebestová.

Objednejte si zdarma posouzení internetových stránek SOVA NET! Objednávací formulář najdete na seo.sovanet.cz.

Označeno v Nezařazené Označeno s: ,

Napsat komentář