Sníte o romantickém pobytu na zámku? Vyhrajte ho!

V současné uspěchané době se romantika ze vztahů často vytrácí. Romantiku prožívají více ženy a muži o ní často neradi slýchají. Stačí si však vzpomenout, jak rádi se i muži nechávají strhnout kouzlem nevšední noci.

Jak ve vztahu udržet jiskru romantiky?

Odpovědí na oživení romantiky ve vztahu je potřeba zažít nové a nepoznané. Jak toho však dosáhnout? Většina lidí ztrácí romantický náboj nedostatkem projevu lásky.
Lásku lze dokazovat i jinak, než slovy – mluvit za vás mohou vaše činy. A proto k oživení často pomůže jednoduché zastavení a věnování pozornosti svému protějšku.
V běžném prostředí, kde se pohybujete den co den, vás mohou rozptylovat zaběhnuté rituály a stereotypy. Řešením je proto změna prostředí. A s tím vám můžeme pomoci!

Co třeba prožít romantické chvíle na zámku?

Od dětství máme slovo romantika úzce spojené se zámky, kde žily pohádkové princezny a králové. Nepřipadá vám proto zámek tím nejvhodnějším místem,
kde romantiku spolu s partnerem objevovat? O romantický víkend na zámku pro 2 osoby v hodnotě 6 000 Kč a další romantické ceny si nyní můžete zasoutěžit.

Vyhrajte pro sebe a svého partnera romantický pobyt

Na webových stránkách prodejce krycích barevných a crazy kontaktních čoček www.Cockovnik.cz můžete hrát od 1. května do 31. srpna 2010 nejen o výše
zmíněný víkend na zámku, ale také o osvěžující dvoudenní pobytový Relax pod Ještědem pro 2 osoby v hodnotě 4 000 Kč, nebo Wellness program pro 2 osoby v hodnotě 2 000 Kč.
Ceny do soutěže věnoval portál Romantické a wellnes pobyty (Pobyty-vikend.cz). Při splnění soutěžních podmínek vám nic nebrání soutěžit opakovaně a zvýšit tak svou šanci na výhru.
Neváhejte, zapojte se do soutěže a překvapte partnera nevšedním dárkem!

Označeno v služby Označeno s: , , , ,

Napsat komentář