Spedice, mezinárodní kamionová doprava a logistika – přeprava zásilek do Řecka, Bulharska, Rumunska, Turecka, Moldávie, Makedonie aj.

Společnost Greek Transport and Logistic s. r. o. (GTL) Vám nabízí služby v oblasti spedice, mezinárodní kamionové dopravy a logistiky. 
Naší doménou jsou kusové zásilky - sběrná služba. Celovozové zásilky jsou pro nás samozřejmostí.
Naší specializací jsou hlavně země Balkánského poloostrova: Řecko, Kypr, Turecko, Bulharsko, Rumunsko, Makedonie, Srbsko a Moldávie. 
Avšak naše služby kamionové přepravy zboží a zásilek můžete využít i v jiných Evropských zemích jako jsou např. Slovensko, Polsko, Německo, Maďarsko či Rakousko.
Díky našemu mezinárodnímu týmu zaměstnanců a našim přímým zástupcům v těchto zemích, se cítíme na Balkáně jako doma.
Spedice - Mezinárodní kamionová doprava, sběrná služba a přeprava zboží
Společnost GTL poskytuje svým zákazníkům komplexní služby v oblasti spedice, kamionové dopravy a logistiky, zejména mezi středoevropskými zeměmi Řecka, 
Kypru, Turecka, Bulharska, Rumunska, Makedonie, Srbska a Moldávie. 
Přeprava sběrných zásilek probíhá v několika fázích:
   1. Svoz zásilky od odesilatele na daný terminál - sběrná služba
   2. Kompletace jednotlivých zásilek k přepravě do cílové země
   3. Doprava zásilek na terminály v příslušných destinacích
   4. Spedice zásilek ke konečnému příjemci
Naše firma se snaží vyhovět a přizpůsobit přepravní služby veškerým požadavkům našich klientů na přepravu zásilek a zajistit individuální přístup každému z nich.
Doprava - Logistika - Skladování
Zajišťujeme mezinárodní kamionovou dopravu pro přepravu zásilek z místa nakládky až na místo určení, a to vlastními vozy nebo prostřednictvím smluvních dopravců, včetně vystavení potřebných dokumentů.
Veškerá vozidla kamionové dopravy mají uzavřené pojištění na náklad, tzv. krytí CMR, a ostatní pojistné produkty jako např. zasilatelská pojistka, pojistka odpovědnosti při manipulaci a další nezbytné dokumenty.
Zboží určené na export je svážené do našeho skladu a je rozděleno dle destinací. Následně je kompletováno do několika sběrných kamionů, a to v průběhu každého týdne.
Zboží přivezené ze zahraničí je okamžitě roztříděno a doručeno tuzemským klientům v co možná nejkratší době.
 
Naše firma zajišťuje nejen rozvozy a převu zboží pro naše zákazníky, ale také skladování v našich skladových prostorách, které se nachází v nově rozšířeném objektu 
na Štěrboholské ulici č. 1434/102a, Praha 10.
Pro více informací
můžete také navštívit naše webové stránky http://www.gtl.cz
kde je uveden i ceník.
Telefon: 272011384
Označeno v služby Označeno s: , , , ,
One comment on “Spedice, mezinárodní kamionová doprava a logistika – přeprava zásilek do Řecka, Bulharska, Rumunska, Turecka, Moldávie, Makedonie aj.
  1. Miroslav Baťka napsal:

    Dobrý večer,
    prosím o informaci, zda je možné využít Vaši firmu k dovozu barev z Atén. Dovážím s svým přítelem p. K.Ikonomidisem z Krnova barvy z Atén, a nutně bychom potřebovali dovézt asi 10-12 palet. Prosím laskavě o informaci, zda je toto možné v horizontu tak 10 dnů.Prosím uveďte cenu, platba z naší strany hotově.

    s pozdravem zůstává M.Baťka a K. Ikonomidis

Napsat komentář