Chcete jezdit na kole i v zimě? Zvolte spinning

Jízda na kole je pro mnoho lidí vášní. Je skvělé projíždět se krajinou a užívat si čerstvý vzduch a sport zaráz. Navíc můžete jízdu na kole spojit s nějakým výletem. Co však v zimě, když počasí jíznímu kolu nepřeje? Zkuste spinning. Uvidíte, že vás bude bavit stejně.

Spining připomíná rotopedy, které u většiny lidí zůstanou doma v koutě nepoužívané, je však daleko zábavnější. Jde o skupinové cvičení, takže žádná nuda jízdy na rotopedu u televize. Spinning je schopen daleko lépe simulovat opravdovou jízdu. Jízdní kola jsou dokonalá, takže si můžete na displeji navolit trasu a obtížnost a kolo vám pak klade odpor, jako kdybyste jeli do kopce nebo se vám naopak šlape velmi lehce jako z kopečka. Tím je cvičení daleko zábavnější. Pro spinning je také důležitá hudba, která určuje tempo cvičení. Spinning je velmi fyzicky náročný a dá vám pořádně zabrat, i když byste to do něj na první pohled neřekli. V žádném případě nezapomeňte na ručník a vodu. Vhodné je také cyklistické oblečení, které saje pot.

A kde spinning cvičit? Můžete použít vyhledávač KdeSportovat.cz Pokud zadáte spinning v Praze, stačí zadat do vyhledávání spinning Praha a můžete si vybírat ze sportcenter, které mají spining ve své nabídce. To stejné v případě, pokud hledáte spinning v Brně nebo spinning v Ostravě či jiných městech.

Označeno v sport Označeno s: , , ,

Napsat komentář