Interiérové dveře, rolety, markýzy a sekční garážová vrata | Plastic AL

Interiérové dveře, markýzy, rolety a sekční garážová vrata od společnosti
Plastic-al s.r.o. Praha

Vítejte na stránkách společnosti Plastic-al s.r.o. Společnost byla založena v roce 1998. Od samého začátku působení naší firmy jsme vždy dbali na profesionalitu našich zaměstnanců a využití nejmodernějších technologií, tak aby bylo možno realizovat zakázky přesně podle představ zákazníka. V široké nabídce
hliníkových a ocelových garážových a průmyslových vrat firmy nalezne např.
garážová sekční vrata Lomax, která se vyznačují vysokou provozní spolehlivostí a dlouhou životností. Rolovací
vrata Lomax pro snadnou montáž bez dalších stavebních úprav. Součástí každé dodávky vrat je samozřejmě i příslušenství –
pohony vrat, dálkové ovladače, přijímače, bránové pohony vratová těsnění apod. – Viz
garážová vrata a průmyslová vrata ceník
Prodáváme interiérové dveře společnosti POL-SKONE, která má bezesporu nejširší sortiment interiérových dveří na českém trhu. Pro výrobu většiny interiérových dveří se používá kvalitní dřevo. Design a funkčnost nabízených interiérových dveří ocení nejen laik, ale i kovaný odborník. V nabídce naleznete
interiérové dveře barvené, foliované, laminované, dýhované, mořené dýhované, bezfalcové dveře, vnitřní dveře, technické dveře (zvukotěsné, ohnivzdorné), aj.

Rolety – předokenní a nadokenní rolety

Pro ochranu vašeho soukromí nabízíme předokenní
rolety a nadokenní
rolety. Rolety jsou vhodné do novostaveb i pro rekonstrukce. V naší nabídce naleznete
rolety v nejrůznějších barevných provedeních a imitací dřeva.

Markýzy, pergoly a baldachýny

Markýzy – pergoly. Nabízíme technicky vyspělou řadu systémů Arquati vycházející z dlouhodobého výzkumu prováděného déle než 40 let. Široký sortiment markýz a pergol Vám umožní vybrat si dle Vašich představ a velikosti zastínění. Použité kvalitní materiály Vám zabezpečí dlouhou životnost markýz a pergol.
Venkovní markýzy, pergoly a baldachýny je možné si vybrat z více jak 200 barevných provedení a dezénů, viz
markýzy ceník, baldachýny ceník, pergoly ceník

Plastová okna a dveře

Plastová okna a
dveře dodáváme na míru dle Vašich specifických potřeb. Plastová okna jsou vhodná pro novostavby i pro rekonstrukce. Kromě základní bílé barvy plastových dveří a oken nabízíme širokou škálu barevných provedení a imitací dřeva.

Sortiment zboží se snažíme neustále doplňovat o nové výrobky, které splňují rostoucí požadavky na kvalitu, bezpečnost a design.
V současné době provozujeme čtyři vzorkové prodejny v okolí Prahy – Chvalovice u Nymburku, Kralupy nad Vltavou, Pardubice a Příbram.

Označeno v stavitelsví Označeno s: , , , , , , , , , , , ,
One comment on “Interiérové dveře, rolety, markýzy a sekční garážová vrata | Plastic AL
  1. Petr Novák napsal:

    Nejen okna, interiérové dveře a rolety naleznete v tomto obchodě. Já si například u nich pořídil kvalitní výklopná garážová vrata a taky se mi moc líbili interiérové dveře. Byl jsem s touto firmou maximálně spokojený a určitě ji doporučuji.

    Rád bych vyzdvihl výborné služby, skvělé ceny a profesionální zaměstnance, kteří své práci opravdu rozumí. Co víc si od dodavatele přát?

Napsat komentář