Daruj zážitek

Dárky – ať už drobnosti vlastní výroby nebo exkluzivní zboží, vždy udělají radost, někdy velkou, jindy menší. Člověk, který chce někoho obdarovat a potěšit, stojí vždy před těžkým úkolem – vybrat to, co bude nejkrásnější, nejpraktičtější, nejvhodnější a co vykouzlí co největší a nejspokojenější úsměv na tváři.

Ti, kterým opravdu záleží na tom, aby jejich dárek neskončil někde zahrabaný ve skříni, nebo aby nebyl dokonce vyhozen, čeká je vždy těžký úkol. Pokud tedy nechtějí kupovat pyžamo, CD či DVD nebo třeba vodu po holení, musí pořádně popřemýšlet a potrápit mozkové závity, aby přišli na něco neotřelého, originálního, ale ovšem na druhou stranu užitečného a vhodného.

Firma na zážitky ESENNCE s.r.o. Vám může v takovém případě poměrně dost ulehčit práci. Své služby představuje na internetových stránkách www.esennce.cz. Tam nabízí velké množství zážitkových dárků, takže vybrat ten správný by neměl být problém. Všechny možné dárky jsou zde přehledně rozděleny do několika kategorií které by se dali shrnout jako typy na dárky podle příležitosti a typy na dárky podle zálib.

Zážitky jako dárky:

Dárky k výročí: Oslavte se svojí drahou polovičkou výročí vašeho sňatku, seznámení, apod., a dopřejte jí třeba Změnu image, Víkend pro dva v Jizerských horách či Let balonem.

Dárky pro ženy: Každá žena ocení, když se o ni pečuje a ona si tak může odpočinout od každodenních starostí a problémů – Thajská masáž, Čokoládové pokušení, Kurz sushi u Vás doma.

Svatební dary: Buďte originální, a novomanželům nepřispějte do budoucnosti novým kráječem chleba či příbory – dopřejte jim zážitek, kdy spolu prožijí pěkné chvíle a připomenou si tak svoji lásku – Pasení ovcí v Beskydech, Den na jachtě pro dva, Romantická večeře na lodi, nebo Wellness víkend pro dva.

Gurmán: Je oslavenec gurmán a potěší ho dobré jídlo či pití? Firma Esennce nabízí Večeři v Klášterním pivovaru, Pravou středověkou hostinu nebo Universita del Caffe – Kurz kávy.

Vzduch: Chcete si prohlédnout svět z ptačí perspektivy? Tandem paragliding, Let vrtulníkem, nebo Let stíhačkou L-29.

Těhulky a maminky: Pro ty, které miminko teprve očekávají, nebo si od něj chtějí odpočinout a na chvíli relaxovat – Břišní tanec pro těhulky, Kojenecké plavání u Vás doma, Hedvábná masáž pro těhulky.

Označeno v Zábava Označeno s: , , , , , ,

Napsat komentář