RC modely – dárek nejenom pro dítě

Přemýšlíte nad nějakým pěkným dárkem, kterým byste potěšili někoho manžela, či syna? Pak jsou tu pro Vás rádiem řízené modely, neboli zkráceně RC modely, kdy RC je převzato z anglického jazyka R = radio, C = controled. RC modely jsou zmenšeniny například aut, motorek, letadel, lodí, tanků, vrtulníků, ale i třeba ponorek. Všechny rádiem řízené modely jsou pohyblivé a nezávislé, jsou ovládány rádiovým signálem na dálku. S RC modely můžete prožít nezapomenutelné zážitky každý den.
RC Modely Aut Vám přinášejí maximální potěšení z jízdy. RC auta se prodávají od mikro, což je velikost několik málo centimetrů až po metrové v měřítku 1:5. Jezdit s RC modely aut je možné na parkovištích, po cestách, polích nebo speciálně upravených tratích a okruzích. RC auta mohou dosáhnout rychlosti až 75 km/h. Pokud teda chcete zažít bláznivé závody aut, tak jsou tu pro Vás RC modely aut.
RC modely vrtulníků jsou řízeny na dálku, stačí nám jen tužkové baterie typu AA do vysílače a k nabití baterie modelů a můžeme létat. Létat s RC vrtulníky je možné jak v interiéru tak i venku. RC modely vrtulníků přinášejí nezapomenutelný zážitek, můžete svést s přáteli vzdušné bitvy, či provádět výzkumné výpravy. Možnosti jsou neomezené. Pokud hledáte informace, tipy, rady a různé zajímavosti ze světa RC modelů, tak jsme tu pro Vás my!
Pokud přemýšlíte nad vhodným dárkem Vašemu přítelovi, manželovi, či dítěti, pak jsou tu pro Vás RC modely, Vaše dálkově řízené auta, či vrtulníky. S RC modely můžete zažít něco neuvěřitelného, od závodů automobilů, až po letecké bitky vrtulníků. RC auta

Označeno v Zábava Označeno s:

Napsat komentář