Sloučená půjčka – novinka od České spořitelny

Bankovní i nebankovní úvěry vládnou světem. Půjčit si dnes můžete prakticky na cokoliv. Spousta lidí má už dnes problém se vůbec jenom zorientovat ve všech vlastních půjčkách. Česká spořitelna přichází s jasným a přehledným řešením.finance

Největší česká banka zaměřující se na menší klienty podle serveru ihned.cz před pár dny rozjela nový projekt konsolidační půjčky. Jde o sjednocení vašich dluhů do jednoho, tedy překrytí všech dluhů jedním úvěrem. Takové sjednocení půjčky sice není řešením celkového předlužení, na druhou stranu ale většinou snižuje celkovou finanční zátěž.

Jak půjčka funguje

Jedná se v podstatě o klasickou půjčku, při které nesmí mít klient negativní zápis v úvěrovém registru. Česká spořitelna od začátku tuto půjčku poskytuje ve výši od 30 do 600 tisíc korun. Celkové úrokové zatížení je samozřejmě individuální, ale mělo by se pohybovat mezi 10 až 20 procenty.

Moderní úvěr je k dispozici jak na všech kamenných pobočkách České spořitelny, tak také jako online úvěr. Vyřízení konsolidačního úvěru je velmi jednoduché a pohodlné, zvláště při použití internetového formuláře.

Všechny půjčky České spořitelny mají také řadu dalších výhod jako je například pojištění proti schopnosti pravidelně splácet. Poskytují se bez zajištění. Finální úroková sazba je pak neměnná po celou dobu splácení. Konsolidační půjčka je poskytována na maximální dobu 96 měsíců.

Označeno v Business Označeno s: , ,
0 comments on “Sloučená půjčka – novinka od České spořitelny
3 Pings/Trackbacks pro "Sloučená půjčka – novinka od České spořitelny"
  1. […] Volné články Posted in Info | Tags: České, Novinka, Půjčka, Sloučená, spořitelny […]

Napsat komentář