Pořizujeme kancelářskou židli nebo křeslo

Součástí každé kanceláře je kromě kancelářského nábytku také sedací kancelářský nábytek – tedy křesla a židle do kanceláří. Pravou je, že své využití však nemají pouze do kanceláří a tedy pro určení k práci. Kancelářské židle a křesla najdou své uplatnění také v domácnostech, zejména pak u stolků s počítačem.

Co je důležité při pořízení kancelářské židle nebo křesla?

Při výběru kancelářské židle bychom měli zohlednit hlavně jednu věc, a tou je doba strávená sezením. Pro domácí použití, kdy u počítače doma sedíte pář desítek minut denně postačí obyčejná kancelářská židle anebo jednoduché kancelářské křeslo. Naopak do kanceláří, kde se předpokládá, že bude nutné u počítače sedět dlouhou dobu je potřeba vybrat odpovídající kancelářskou židli. Taková židle by měla být všestranně nastavitelná, měla by zajišťovat zdravé sezení a zároveň být pohodlná.

Křesla do kanceláří

Naproti kancelářským židlím mají křesla do kanceláří pevně spojenou opěrku zad se sedákem. Toto spojení ve ve většině případů zajišteno područkami, které jsou přimontovány k opěradlu a sedáku zároveň. Kromě výšky sezení je možné u většiny kancelářských křesel nastavit tuhost houpacího mechanismu a samozřejmě také blokaci naklonění křesla. Křesla mají ve většině případů koženkový anebo, u těch lepších, kožený potah. Levná kancelářská křesla jsou potažena látkou.

Židle do kanceláří

Kancelářské židle se liší od křesel tím, že zádová opěrka není pevně uchycena k sedáku. Židle do kanceláří je ve většině případů možné nastavit dle našich potřeb. Kromě výšky sedáku, sklonu opěradla si můžete nastavovat také tuhost houpacího mechanismu. Důležitým parametrem židlí je hlavně typ mechaniky houpání. Levné židle do kanceláří mají jednoduchý houpací mechanismus. Speciální židle pro zdravé sezení mají asynchornní mechanismus. To znamená, že kromě zádově opěrky se naklání také sedák v určitém poměru, který zajišťuje vhodnou pozici sezení při jakémkoliv sklonu opěradla.

Spolehlivý dodavatel vybavení pro kanceláře

Kancelářské křesla, židle, stoly, dílenské-pracovní židle, ale i ostatní vybavení nejen do kanceláří můžete pořídit v internetovém obchodě Kancelarske-kresla-zidle.cz. Nabídka je přehledně rozčleněna do jednotlivých kategorií pro snadný výběr. Zboží na e-shopu vystavené je odesíláno k zákazníkům přímo od dodavatelů, kteří jsou zároveň i výrobci. Tím je zajištěna maximálně výhodná cena pro nakupující.

http://www.bezva-kancl.cz/kancelarsky-nabytek/

Označeno v kancelářský nábytek Označeno s: , , , , , ,
0 comments on “Pořizujeme kancelářskou židli nebo křeslo
7 Pings/Trackbacks pro "Pořizujeme kancelářskou židli nebo křeslo"
  1. […] Volné články Posted on Wednesday, August 31st, 2011 at 11:14 am In Info | Comments RSS […]

  2. […] Volné články Posted in Info | Tags: kancelářskou, křeslo, nebo, Pořizujeme, židli […]

  3. […] Volné články Posted in Infos | Tags: kancelářskou, křeslo, nebo, Pořizujeme, židli […]

  4. […] Volné články Category: Info | Tags: kancelářskou, křeslo, nebo, Pořizujeme, židli | No Comments » « Jak si zpříjemnit sex […]

Napsat komentář