Dovolená Řecko s GREECE TOURS

Řecko a řecké ostrovy jsou jedny z nejpopulárnějších cílů dovolené, každoročně je navštíví více než 10 milionů turistů. Pokud vás také láká dovolená Řecko, seznamte se s nabídkou cestovní kanceláře GREECE TOURS.
Rozmanité Řecko a řecké ostrovy
Řecko je nádherná historická země plná pověstí a mýtů, památek, průzračného moře a gurmánských specialit. Členité mořské pobřeží, dlouhé téměř 15 000 kilometrů, nabízí pro rekreaci i sportovní vyžití různorodé pláže. Kouzlo Řecka je v jeho rozmanitosti – jednotlivé řecké ostrovy a pevnina se od sebe značně liší. Attika vám nabídne blízkost antických památek a hlavního města, dovolená Rhodos umožní poznat kouzlo jednoho z nejoblíbenějších řeckých ostrovů. Určitě vás nezklame ani dovolená Korfu nebo ostrov Zakynthos, kde se daří chráněným želvám Carreta.Dodekanéský ostrov Kos, rodiště starověkého lékaře Hippokrata, stejně jako zelený Samos jsou ideálními místy pro milovníky windsurfingu. Pro turistiku je vhodná dovolená Olympská riviéra, odkud lze podniknout i výstup na bájný Olymp. Za nejromantičtější řecký ostrov je považováno Santorini, oblíbené místo zamilovaných. Opomenout nelze mýty opředený ostrov Kréta s palácem Knossos a řadou dalších významných památek nebo kosmopolitní Mykonos.
Dovolená Řecko
Současná nabídka dovolená Řecko zahrnuje všechny atraktivní destinace a pobyty od studií a apartmánů a rodinných hotelů až po luxusní resorty se špičkovým servisem pro nejnáročnější klientelu. Na webových stránkách cestovní kanceláře GREECE TOURS www.greece-tours.cz si klienti mohou vybírat z různých typů pokojů a okamžitě získat i přehled o cenách. GREECE TOURS je jednou z prvních cestovních kanceláří, která nenabízí pouze rezervaci online. Prostřednictvím webu lze také jednoduše dovolenou Řecko uhradit. Systém stránek totiž vždy přesně zná počet volných míst i strukturu všech poplatků. V nabídce cestovní kanceláře GREECE TOURS je také nabídka dovolená Kypr – ostrov bohyně Afrodity.
Spolehlivost a důvěra
Cestovní kancelář GREECE TOURS zajišťuje jako specialista to nejlepší z Řecka již od roku 1990. Dokonale zná místní prostředí a její zkušení zástupci v pobytových místech poskytují klientům potřebné služby na profesionální úrovni. Pro zájemce o individuální cestování zajišťuje cestovní kancelář GREECE TOURS zájezdy na míru podle itinerářů klientů, organizuje služební cesty a nabízí i řadu dalších služeb.

Označeno v Cestování Označeno s: , ,

Napsat komentář