Hledáte opravdu levný hosting?

A co takhle server housing či rack housing za 990 Kč měsíčně? Nezní to zajímavě? Myslím, že to stojí minimálně za bližší prozkoumání. Můžete namítnout, že tak nízká cena není zas takový unikát a možná, pokud budete pátrat po webu, najdete cenu za server housing ještě o chloupek levnější. Jistě, může být – ale co služby? Co parametry poskytovaných produktů? Tam už asi budou nejlevnější nabídky na trhu zaostávat.

Tak trochu jako když kupujete nové auto. Jistě, můžete koupit akční model za velmi nízkou cenu, pro vaši peněženku bezesporu velmi výhodnou, pak se ale rozlučte s nějakými výhodami. Ani litá kola, ani klimatizace, sotva jeden airbag, o možnosti výběru z více barev laku či interiéru ani nemluvě. Jistě, budete mít nové auto, ale… Proč se v rámci lovu nejlevnější nabídky na trhu spokojit jen s omezenými službami, když můžete nejen ušetřit, ale také si užívat výhod, které jsou jinde často pěkně mastné?

Častým nešvarem nejlevnějších hostingů bývá, mimo jiné, nízká konektivita a omezení přenosu dat. Ale nabídka, kterou přináší Coolhousing.net, takové problémy nechává za sebou. Vyberte si: mini, micro, midi, case / konektivita až 1Gbps / non-stop zákaznický servis / zálohové připojení na diesel generátor a hlavně neomezený měsíční přenos dat. Za necelou tisícovku měsíčně? Proč ne…

Stejně výhody platí také v případě rack server housingu. Zde najdete navíc možnost rack serveru 1-4U a navíc konektivitu přes CISCO technologii. Zajistíme hosting Vašeho serveru v libovolně hluboké rackové skříni, připojení k páteřní konektivitě, zálohované napájení prostřednictvím UPS a mnoho dalších služeb, které jistě oceníte. Výhodou je především optimalizace vašich hostingových nákladů.

Zaujala vás tato nabídka? Ale stejně ještě trochu váháte a máte pochybnosti? Pak se určitě podívejte, co si o výše zmíněném myslí na internetovém blogu hostingy.cz

Označeno v Internet Označeno s: ,

Napsat komentář