Kancelářská skříň z několika pohledů

Výběr nábytku do kanceláře se bezpochyby výrazně projevuje na celkovém chodu firmy. Kvalitní kancelářský nábytek nejen zvedne úroveň prostředí kanceláře o několik řádů výš, ale také zajistí zaměstnancům příjemné a vyhovující pracovní podmínky. Základem k tomu, aby se dalo v kanceláři pracovat, není jenom kancelářský stůl a židle, ale důležité jsou i úložné prostory. Kancelářská skříň nemusí být jenom kus nábytku, do kterého odkládáme naše spisy a dokumenty. Spousta lidí při výběru kancelářské skříně řeší například také to, kam odloží své cyklistické oblečení, když přijede do práce na kole. V tomto případě dbejte na hloubku nabízených skříní. Stává se totiž, že firmy, které nábytek jenom překupují, často nabízejí sice šatní skříně, ale jejich hloubka většinou neodpovídá normovaným rozměrům. Minimální hloubka šatní skříně dle norem by měla být 45 cm.

Proto pod pojmem „kancelářská skříň“ nehledejte jenom „almaru“ kam se dávají šanony, ale zkuste se na to podívat z více úhlů pohledu. Kancelářské skříně mohou být i prosklené. Když jste například vášnivým modelářem a kus své sbírky chcete vystavit i ve své kanceláři, lze nakombinovat s Vaší stávající nábytkovou sestavou i kancelářskou přístavnou skříň s prosklenými dvířky. Věřte tomu, že pokud máte schůzky s klienty přímo ve Vaši kanceláři zapůsobí to i na ně i když modelářství zrovna neholdují. Prosklená dvířka jsou také výhodou při úschově šanonů. Nepráší se na ně a přitom na ně vidíte, což při větším množství může být velkou výhodou.

Kancelářská skříň však zdaleka není jediným kusem nábytku, který byste měli ve své kanceláři nebo domácí pracovně mít. Chcete-li mít opravdu funkční kancelář, nikdy byste neměli opomenout následující základní vybavení.

Základním vybavením každé kanceláře je:
– psací stůl s vhodnou šíří i výškou
– úložný kontejner
– nástěnná skříň
policová skříň
– nástěnka
kancelářská židle

Označeno v kancelářský nábytek, Nábytek, Rady a návody Označeno s: , , , , ,

Napsat komentář