Virtuální kanceláře levně a rychle

Ať už rozjíždíte novou firmu, expandujete na nové území, nebo pouze chcete změnit sídlo společnosti a přesunout své aktivity na atraktivnější obchodní adresu, virtuální kancelář pro Vás může být právě tím ideálním řešením.

Co znamená pojem virtuální kancelář a co všechno zahrnuje? Pronájem virtuální kanceláře Vám poskytne téměř veškeré výhody klasické kanceláře bez potřeby pronájmu nebo nákupu vlastního fyzického prostoru. Její získání je nadmíru jednoduché – jeden podpis a jedna faktura měsíčně Vám přinese celý propracovaný balíček služeb. Platíte přitom pouze za to, co potřebujete a co opravdu využíváte. Podmínky můžete kdykoliv změnit (i v průběhu pronájmu) a smlouvu můžete uzavřít na libovolně dlouhou dobu jednoho měsíce, jednoho roku, nebo i déle. Stejně flexibilní je i volba lokality. Stačí si jen vybrat a dostupnost je vždy zaručena!

Můžete si volit z celé řady dalších služeb, z nichž velmi zajímavá je např. „virtuální asistentka“, což je odborně proškolená pracovnice, která bude Vaším jménem osobně vyřizovat veškeré hovory. Na osobní přístup totiž reagují zákazníci nesrovnatelně lépe než např. na různé záznamové služby (až 70% lidí raději zavěsí a obrátí se na konkurenci, když jim v telefonu místo člověka odpoví záznamník!). Rapidně tím snížíte personální náklady za vlastní administrativně-podpůdný tým.

Největší výhodou je tedy samozřejmě cena, která se s nákupem nebo pronájmem reálných fyzických prostor či nemovitostí nedá vůbec srovnávat. Pronájem virtuálních kanceláří v Praze na známé obchodní adrese Vám pomůže v regionu zajistit prestiž, profesionální image a z toho vyplývající příliv nových zákazníků. Umožní Vám plně se soustředit na předmět svého podnikání a díky virtuální asistentce už nikdy nezmeškáte žádný hovor, ať už se budete účastnit důležitého jednání nebo budete odpočívat se svou rodinou.

Projekt má i mnoho cizojazyčných mutací (včetně anglické, německé či polské), což ho činí předním hráčem na kancelářském realitním trhu ve střední Evropě. Informujte se ještě dnes na detaily výhod virtuální kanceláře na infolince +420 255 700 805 nebo navštivte web www.office-advisor.cz.

Označeno v služby Označeno s: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Napsat komentář