Kontaktní čočky

Rozhodli jste se, že budete nosit kontaktní čočky? Chtěli byste vědět, co všechno je nutné udělat, co vás čeká a jaké čočky by byly pro vaše oči nejlepší? Odpovědi naleznete v obchodech Eiffel Optic a na našich internetových stránkách! Můžete se tam také seznámit s naší širokou nabídkou očních čoček a dozvíte se tam všechny potřebné informace o kontaktních čočkách.

Nabídka kontaktních čoček a příslušenství

• kontaktní čočky dioptrické i nedioptrické, barevné oční čočky
• čočky jednodenní, čtrnáctidenní, měsíční
• torické pro korekci astigmatismu, multifokální pro korekci presbyopie
• tvrdé oční čočky, levné čočky
• příslušenství ke kontaktním čočkám (roztoky, pouzdra, pinzety, oční kosmetika, oční kapky)

Výběr kontaktních čoček

Nevíte, jaké kontaktní čočky by byly pro vaše oči nejvhodnější? Nejste si jisti, jaká vyšetření a hodnoty dioptrií jsou pro start s kontaktními čočkami potřeba? Na všechny otázky týkající se používání čoček vám zodpoví odborní pracovníci Eiffel optic ve všech našich prodejnách a refrakčních centrech.

Oční čočky – korekce zraku pro všechny

Připravili jsme pro vás širokou škálu kontaktních čoček pro veškeré oční vady – dalekozrakost, krátkozrakost, astigmatismus (cylindrické vady) a presbyopii (vetchozrakost). Máme pro vás i jedinečnou nabídku, ve které najdete speciální kontaktní čočky, které dokážou korigovat strabismus (šilhání) stejně jako brýle.

Kvalitní čočky od Eiffel optic

V prodejnách Eiffel Optic, které dnes najdete již po celé České republice, vám náš vyškolený a zkušený personál rád poradí s výběrem, aplikací a správným používáním kontaktních čoček. Pokud už máte kontaktní čočky vybrané, můžete si je snadno a za velice výhodné ceny objednat prostřednictvím našeho e-shopu. Nezapomeňte: kvalitní kontaktní čočky od Eiffel optic – to je záruka zdravého zraku.

Označeno v Zdraví Označeno s:
0 comments on “Kontaktní čočky
1 Pings/Trackbacks pro "Kontaktní čočky"
  1. […] Volné články Posted on Monday, October 3rd, 2011 at 3:37 pm In Info | Comments RSS […]

Napsat komentář