Přepravní služby od A po Z

Zajímáte se o obchod? Dnes když se řekne slovo obchod, tak se nám musí představit i slovo doprava. Lidé dychtí po novém zboží a proto obchody musí neustále zásobovat svými výrobky v tom správném čase. Bez rychlé spedice by dnešní ekonomika nebyla tam, kde je. Proto neváhejte a obraťte se na profesionálního dopravce. Svěřte se do rukou společnosti GOLD SERVICE, kde se o vaší zásilku starají jen zkušení řidiči.

Léty ověřená tradice

Své služby spedice vám nabízíme přes 10 let. O vaši zásilku se starají zkušení řidiči, kteří perfektně znají evropskou dopravní síť. Proč využít spedici u GOLD SERVICE? Samozřejmostí pro nás jsou bezpečné a včasné dodání dodávky na místo určení, dodržování platných předpisů a navíc mají naše vozy satelitní navigaci. Jedině tak budete přesně vědět, kde právě je vaše zásilka.

Něco navíc pro naše klienty

To však není vše, co vám naše společnost nabízí. Máme pro vás i přidanou hodnotu, a to jsou sklady, kde budete moci dočasně uskladnit svou zásilku. Tyto sklady se zejména hodí před proclením nebo dalším exportem. Vsaďte i na službu nadrozměrné dopravy. Tak neváhejte a nechte na nás i přepravu velkých těžkých strojů.

Označeno v automobily Označeno s: ,

Napsat komentář