Chraňte se před hmyzem v duchu 21. století

Připlíží se pod rouškou noci. Jejich příchod je doprovázen jen bzučivým zvukem. Komáři, nepřátelé klidného spánku.  Nejsou však jediní, kteří dokážou znepříjemnit noční klid nebo znečistit obývané prostory. Naštěstí se už dnes můžete účinně bránit a nebude Vás to stát žádnou námahu. Posledním trendem v oblasti ekologické likvidace hmyzu jsou světelné lapače hmyzu.

Jak to funguje? Princip je velmi jednoduchý, lapač hmyzu je vybaven zdrojem světla, jehož vlnová délka je velmi atraktivní pro létající hmyz a zároveň však není nepříjemná pro oči člověka. Jakmile se hmyzí škůdce přiblíží k lapači, dostane elektrický výboj, který jej usmrtí a hmyzí mrtvola spadne do vestavěné nádobky. Celý proces je tak i velmi hygienický a nenáročný na obsluhu. Dosah světla ze zářivky může být až 200 metrů čtverečních, což je dostatečný dosah i pro velké prostory.

Využití elektrických lapačů hmyzu je široké. Díky modelům s vestavěnou baterií jsou tyto lapače hmyzu mobilní a můžete je používat i ve venkovních prostorách. Je tak konec otravného hmyzu při grilování u ohně nebo při ranním rybaření. Lapače hmyzu se uplatní i v interiérech, proto jsou výbornými pomocníky jak v domácnostech, tak ale i v kancelářích, čekárnách a bez pochyby v provozech zpracovávajících potraviny.

Zapomeňte proto na zastaralé způsoby hubení hmyzu nebo na toxické insekticidy. Vyzkoušejte moderní světelný lapač hmyzu a vyhrajte boj s hmyzem jednou provždy.

Označeno v bydlení Označeno s: , , ,

Napsat komentář