Vytápění 3D krbem

Rekonstruujete váš dům a už vás nebaví topit drahým plynem? Máte možnost sehnat si levné dřevo na topení a potřebujete tedy nová kamna či krb? Je to skvělá příležitost, jak si doma užít spoustu romantiky a krásné atmosféry. Pusťte se do stavby krbu, dnes jsou velmi moderní různě prosklené krbové vložky. Jejich obrovskou výhodou je, že neztrácejí nic ze své příjemné atmosféry. Stále se můžete dívat do plamenů a poslouchat, jak v krbu praská hořící dřevo. Z krbové vložky se line příjemné teplo a dokáže bez nejmenších problémů vytopit i větší dům.

Oproti klasickému krbu je však krbová vložka uzavřena, takže vám do místnosti při topení nevniká žádný kouř, zápach ani saze. Topení tuhými palivy je mnohem levnější než topení plynovým kotlem. Krb v místnosti vytváří skutečně originální atmosféru a navozuje domácí pohodu. Pokud uvažujete o stavbě krbu, inspirujte se na www.levne-krby.eu. Naleznete zde široký výběr krbových vložek různých velikostí, výkonů a značek.

Důležitý je také design krbové vložky. Velmi moderní jsou dnes krbové vložky prosklené alespoň ze dvou stran. Můžete vybírat, zda se vám víc líbí prosklený bok krbu. Nejnověji máte možnost pořídit si také krbovou vložku s prosklenou přední a zadní stranou. Takové krby potom vytváří prostorový dojem ohně a můžete je použít jako vkusnou přepážku mezi dvěma místnostmi.

Pokud chcete podpořit tepelné vlastnosti krbové vložky, pořiďte si k ní také stylovou krbovou obestavbu. Velmi moderní jsou nejnovější 3D krby, které jsou tvořeny kvalitními krbovými vložkami zasazenými do prostorových obestaveb. Krb tak tvoří dominantu místnosti a strhává na sebe veškerou pozornost. Jednoduché linie a barevné kombinace vytvářejí skutečně originální designy 3D krbů, které dodají každému interiéru nádech luxusu. Neváhejte a pořiďte si i vy vlastní moderní krb.

Označeno v bydlení Označeno s: , , , , , , , ,

Napsat komentář