Zahradní chatky, domky a jejich provedení

Chcete zútulnit svou zahradu nebo dvorek? Hledáte prostory pro relaxaci, odpočinek či uskladnění svého nářadí k práci na zahrádce? Pořiďte si zahradní domek nebo zahradní chatku. Jistě oceníte široké možnosti využití, které přicházejí v úvahu po celý rok.

Praktické zahradní domky a domky na nářadí

Z jakých materiálů se zahradní domky vyrábějí? A čím se liší od domků na nářadí? Zahradní domky jsou dnes běžně k dostání jako dřevěné. Díky použití kvalitního masivu zahradní domky skvěle zapadnou do okolního prostředí a dokáží spolehlivě sloužit po celý rok. Můžete si vybrat z jednoduchých dřevěných domků s jednou místností i ze zajímavých zahradních domků doplněných dřevěným zábradlím a moderní verandou, na které si jistě rádi zařídíte své posezení.

Speciální zahradní chatky a domky jsou o něco prostornější než domky určené pro uložení nářadí. Domky na nářadí a zahradní domky vyrábí společnost MONTplast CZ, která se stará i o jejich dodávku a montáž.

Zahradní chatky pro spokojenou rekreaci

I teď na podzim si můžete užít ještě trochu té relaxace v přírodě. Investujte do dřevěné zahradní chatky vyrobené z kvalitního smrkového dřeva. V nabídce společnosti MONTplast CZ můžete vybírat z několika typů a velikostí. Svou chatku si můžete nechat postavit na zahradě svého rodinného domku nebo v zahrádkářské oblasti. Chatka má obvykle jednu obytnou místnost, ve které si můžete zřídit ložnici i kuchyňský kout. Zahradní chatky jsou zajímavou volbou pro rekreaci v každém věku.

Houpačky a zahradní nábytek

Houpačky spolu se zahradním nábytkem patří opět do příjemného sezónního vybavení každé zahrady. Dřevěné zahradní houpačkypotěší všechny děti i dospělé. U MONTplast CZ si můžete vybrat z velké houpací lavice i z několika menších houpaček. Zahradní nábytek pak zahrnuje stoly a židle, které je možné umístit do altánku nebo před vchod zahradní chatky. Stabilní a odolný zahradní nábytek vám tak určitě přijde vhod po celý rok.

dřevostavby Třebíč

Označeno v bydlení Označeno s: , , , , , , , ,
2 comments on “Zahradní chatky, domky a jejich provedení
  1. Miloš napsal:

    Já osobně si taky jeden zahradní domek pořídil. Konkrétně z webu http://www.naturhouse.cz a nemůžu si ho vynachválit. Jezdí do něj každý víkend s celou rodinou, společné chvíle si náramně užíváme. Doporučuji každému.

  2. Zahradní chatky, domky a jejich provedení : Volné články

Napsat komentář