Ubytování na Slovensku, trendy se mění

V posledních letech se trend ubytování na Slovensku mění. Lidé čím dál méně využívají služeb cestovních kanceláří a kontaktují přímo majitele ubytovacích zařízení, se kterými si dohodnou podmínky pronájmu ubytování či pobytu. Tento trend je stejný a to bez ohledu na to, jestli se jedná o chaty, chalupy, rodinné penziony nebo luxusní hotelové komplexy.

Přímým kontaktem s majitelem ubytování získává zákazník hned několik podstatných výhod.

dozví se všechny potřebné informace o ubytování, doplňkových službách, které jsou k dispozici a mnoho dalších informací přímo od majitele

získá všechny informace o slevách a dokáže si dohodnout nejnižší možnou cenu, protože nemusí platit provize cestovním kancelářím

dohodne si způsob úhrady pobytu, který vyhovuje oběma stranám

Portál UBYTKO.sk – to je možnost ubytovacích zařízení s kontaktem přímo na majitele. Žádné zprostředkovatelské poplatky, rezervace On-Line a nejnižší možná cena!

Potřebujete pro sebe, svou rodinu či partu kamarádů ubytování na Slovensku? Plánujete Silvestr, lyže nebo letní dovolenou? Vyberte si svoji dovolenou na Slovensku prostřednictvím portálu UBYTKO.sk, na kterém najdete nejen chaty na Slovensku, ale i chalupy, hotely, penztiony nebo apartmány. Všechno s kontaktem přímo na majitele a tedy se zárukou nejnižší ceny.

UBYTKO.sk – to je vaše dovolená na Slovensku

Označeno v Hotely

Napsat komentář