Moderní vytápění pomocí elektrických panelů

Přemýšlíte o vytápění ve Vašem novém domě nebo bytě? V moderních budovách je nově instalování vytápění tak, aby nenarušovalo celkový dojem z prostoru. Chcete i Vy zmodernizovat bydlení a rádi byste místo radiátorů instalovali jiné otopné těleso? Využíváte prodej levné elektřiny od svého dodavatele a nechcete v tomto směru udělat změnu? Můžete přejít na moderní způsob vytápění, jakým jsou topné sálavé panely.

Vysoký komfort moderního bydlení Vám zaručí elektrické sálavé panely, lze je použít k hlavnímu vytápění i jako doplňkové topidlo k podlahovému vytápění nebo ke konvektorům. Využití panelů je efektivní nejen v domácnosti, ale také ve Vaší firmě, v obchodních domech a jiných budovách.

Sálavé panely je možné umístit na stěnu i na strop a vytvořit tak z topidla interiérovou dekoraci. Panely jsou usazeny v hliníkových rámech a na povrhu panelu je matný poprašek plastové hmoty. Design takovýchto panelů si sami zvolíte. Provedení je jak v základních tak i v trendy barvě. Možné je i využití sálavých panelů s mramorovou deskou.

Výhodou použití takového vytápění je nízká spotřeba elektrické energie. Prodej elektřiny od levného dodavatele a elektrický panel Vám dokáže uspořit nemalé peníze. Hlavní předností vytápění je rovnoměrný ohřev vzduchu v místnosti a zajištění tak optimální tepelné pohody. Výhřevem tímto topidlem docílíte i lepší klimatické vlhkosti ve Vaší domácnosti. Vysoká životnost panelů a nízká spotřeba elektřiny Vám zaručí rychlou návratnost Vašich financí.

Označeno v Domácnost Označeno s: , ,

Napsat komentář