Originální švédské litinové nádobí, to je nádobí bez kompromisu.

Dívali jste se někdy na pořad o vaření s opravdovými profesionály? Všimli jste si jaké používají nádobí? Používají kvalitní nádobí z tradičních a prověřených materiálů. Žádné teflonové povlaky, žádné plasty, jen prověřenou kvalitu. Právě takové nádobí Vám přinášíme! Rukodělně dělané, originální švédské litinové nádobí značky Skeppshult.
Po dřívějším okouzlení nádobím s využitím moderní technologie, především teflonu, se lidé začínají vracet k nádobí z tradičních materiálů. Důvodů je několik. Nejmarkantnější je asi životnost. Teflonové nádobí po ročním používání je již zcela bez teflonu a ztrácí tím své původní vlastnosti. Naproti tomu švédské nádobí Skeppshult vydrží na celý život, nebo spíše několik generací a výrobce dává záruku na litinu celých 25 let. Nehledě na to, že používání teflonu může přinášet i zdravotní rizika a spousta organizací brojí proti používání teflonu, například americká nezisková organizace EWP. Použitím litinového nádobí Skeppshult máte záruku absolutně ekologicky čistého výrobku bez chemických přísad a povlaků.
Jaké nádobí si v našem shopu můžete vybrat? Jedná se o originální švédské litinové nádobí značky Skeppshult s tradicí výroby od roku 1906. Jsou to především litinové pánve různých velikostí a tvarů pro všemožné použití. Dále litinové hrnce, litinové pekáče, litinové pláty na pečení a grilování a litinové poklice. Nádobí z našeho obchodu je takřka nezničitelné a bude Vám spolehlivě sloužit po celý život.

Označeno v Domácnost Označeno s: , , , , , , , , , , , ,
0 comments on “Originální švédské litinové nádobí, to je nádobí bez kompromisu.
1 Pings/Trackbacks pro "Originální švédské litinové nádobí, to je nádobí bez kompromisu."

Napsat komentář