Ferratum: Když vám chybí peníze před výplatou

Hledáte nebankovní společnost, která vám nabídne půjčku na míru? Pokud vyžadujete transparentnost, rychlost a možnost půjčit si menší sumu peněz, zvolte si půjčku od společnosti Ferratum.

O půjčce Ferratum

Rádi byste si půjčili částku od 500 do 10 000 Kč? Takovou částku vám poskytne společnost Ferratum, která nepůsobí jen v České republice, ale i v mnohých dalších evropských zemích. Přišla k nám ze Skandinávie. Jde-li o vaší první žádost u nebankovní půjčku Ferratum, je tu pro vás půjčka do 3 000 Kč. Suma půjčky se postupně navyšuje s dalšími žádostmi. Lidé se totiž na Ferratum často obracejí opakovaně a volí půjčku při nečekaných výdajích či jako půjčku před výplatou.

Půjčka od Ferratum je velmi snadná na vyřízení. Máte-li o ní zájem, stačí vyplnit jednoduchý formulář, ale také můžete zaslat krátkou SMS zprávu. Do deseti minut budete mít informaci o tom, zda vám bude částka poskytnutá.

A jak peníze z půjčky obdržíte? Při objednávání půjčky si zvolíte způsob platby. Novým zákazníkům je částka zaslaná poštovní poukázkou. Společnost vám ji pošle na adresu vašeho trvalého bydliště. Jde-li o vaši druhou a jakoukoliv další půjčku, můžete si vybrat, zda chcete peníze obdržet poukázkou či na váš účet. Od toho, jaký je zvolený způsob výplaty, se odvíjí doba, za kterou peníze budete mít k dispozici. U převodu na běžný účet je to nejpozději do druhého pracovního dne a při využití poštovní poukázky to je do čtyř pracovních dní. Mějte v záloze nebankovní společnost, na kterou se můžete obrátit, chcete-li rychle vyřídit svou žádost o půjčku.

Označeno v finance Označeno s: ,
0 comments on “Ferratum: Když vám chybí peníze před výplatou
1 Pings/Trackbacks pro "Ferratum: Když vám chybí peníze před výplatou"

Napsat komentář