Měsíční splátku a úrokovou sazbu hypotéky můžete zjistit online

Hypotéka je úvěr poskytovaný oproti zástavě nemovitosti. Hypotéka je odborněji nazývána hypoteční úvěr. Jejich původním účelem bylo financování bydlení. V současné době existují také nabídky neúčelové hypotéky (nazývané také americká hypotéka), kdy je účel použití peněz na vás. Svou hypotéku můžete refinancovat, čímž na hypotéce ušetříte díky výhodnější úrokové sazbě.
Výši vaší měsíční splátky a úrokové sazby vám orientačně prozradí hypoteční kalkulačka na našich internetových stránkách, kde můžete nastavit kombinace doby splatnosti, výši úvěru a účel hypotéky. Hypoteční kalkulačka je zdarma a můžete si ji vyzkoušet online na našich internetových stránkách rodinná hypotéka.
Hypoteční kalkulačka vám prozradí, jaká může být Vaše měsíční splátka a úroková sazba. Výpočet z hypoteční kalkulačky získáte online a po zjištění výše možné splátky hypotéky můžete požádat o získání podrobné nabídky hypotéky a služby hypotečního specialisty zdarma.
Pomocí internetových stránek rodinná hypotéka můžete získat hypotéku na koupi bytu, rodinného domu, chalupy nebo pozemku, stavbu nebo rekonstrukci ve výši až 15 milionů Kč. Výše půjčených peněz může být stejně velká, jako je cena zastavované nemovitosti (i ve výstavbě). Zajistíme velmi výhodné úrokové sazby.
Kromě běžných hypotečních úvěrů zajistíme také refinancování hypotéky, s nímž ušetříte na splátkách své současné hypotéky. A do třetice nabízených produktů patří americká hypotéky někdy také nazývaná peníze na cokoliv. U americké hypotéky můžete získat úvěr až do 70 procent ceny nemovitosti, kterou se zaručíte.
Naši hypoteční specialisté jsou odborníci na hypotéky a vyřizování hypotečních úvěrů je pro ně běžnou záležitostí. Po vyplnění žádosti o přesnou nabídku Vám vypočtou nabídky na míru, srovnají je, doporučí nejvýhodnější, poradí Vám s ostatními náležitostmi hypotéky a výběru hypotéku ji také vyřídí. Ušetří Vám čas a starosti.

Označeno v finance Označeno s: , , , , ,

Napsat komentář