Nové možnosti inzerce finančních produktů

Pujckovo.cz - finanční inzertní portál Nový finanční inzertní server Pujckovo.cz přináší rychlou možnost inzerce tak pro poptávku i nabídku. Pokud si chcete půjčit, nebo pokud půjčky poskytujete, je to pravé místo pro vaše kliknutí myší. Z nabídek a poptávek, které u na tomto webu najdete, vybíráme následující:

Americká hypotéka

Americká hypotéka představuje úvěr, který je sice zajištěn nemovitostí, tak jako klasická hypotéka, jeho účel je však odlišný. Při klasické hypotéce musíte použít prostředky na pořízení nemovitosti. Při americké hypotéce nemusíte dokladovat účel použití prostředků. Zjednodušeně lze říci, že americká hypotéka je levnější formou spotřebního úvěru. Americká hypotéka – poptávky, nabídky na Pujckovo.cz.

Hypoteční úvěr

Základní charakteristikou hypotečního úvěru (zvaného také hypoúver) je, že, hypoteční úvěr je podmíněn zřízením zástavního práva k tuzemské nemovitosti, i rozestavěné. Založena nemovitost může být ve vlastnictví osoby, které je úvěr poskytovaný nebo i ve vlastnictví třetí osoby. Cenu nemovitosti určuje jen soudní znalec, který je akceptován hypoteční bankou nebo interním znalcem banky samotné. Běžná doba splatnosti pro tento druh půjčky se pohybuje v rozpětí od 4 do 30 let. Hypoteční úvěr banka poskytuje maximálně do výše 70% hodnoty zastavené nemovitosti. Klienti však dnes mohou získat i vyšší hypoteční úvěr (i do 100% hodnoty nemovitosti). Úrokové sazby hypoúveru jsou v bankách v různé výšce. Úvěr může mít úrokovou sazbu pohyblivou nebo fixovanou na určité období. Pohyblivá sazba hypoúver znamená, že banka během splácení může kdykoliv změnit úrokovou sazbu na základě měnících se podmínek na finančním trhu. Obvykle je pohyblivá sazba v době, kdy klient žádá o úvěr nižší než fixní sazby. Fixována úroková sazba znamená, že během vybraného období nemůže banka měnit výši úroku a výši splátky. Úvěr je fixován obvykle na 1 rok, 3, 5 nebo 10 let. Jsou banky, které nepoužívají pohyblivou úrokovou sazbu, a mají jen fixovanou. Hypoteční úvěr – poptávky, nabídky na Pujckovo.cz.

Označeno v finance Označeno s: , , , ,

Napsat komentář