Oddlužení? Správou dluhů!

Oddlužení správou dluhů je nová varianta boje s dluhy pro ty, kteří chtějí zkusit něco jiného než osobní bankrot. Je to nenásilná možnost, jak se postupně zbavit dluhů. Nenásilná proto, že při něm nemusíte měnit svůj život o 180 stupňů jako když se obrátíte na soudy.

Oddlužení jinak

Jaké jsou tedy hlavní výhody tohoto oddlužení oproti osobnímu bankrotu?

  • Nemusíte žít 5 let na životním minimu, které vám určí soud.
  • Nebudete zapsáni do insolvenčního rejstříku
  • Nemusíte se vystavovat složitému papírování jako u osobního bankrotu
  • Nebudete hradit žádné soudní poplatky
  • Nebudete obtěžkáni řadou povinností jako při oddlužení fyzické osoby (každý půlrok dokazovat vaše splácení apod.)

Proč oddlužení formou správy dluhů?

V čem spočívá správa dluhů? Dá se říct, že v dojednání optimálních splátek u vašich věřitelů. Možná si říkáte: „To si můžu dohodnout s věřiteli sám!“ Samozřejmě to můžete zkusit nicméně zkušenost je taková, že na žádosti dlužníků věřitelé moc nedbají. Právě proto vznikla správa dluhů, kdy místo vás jednají s věřiteli, exekučními úřady apod. kvalifikovaní odborníci – správci dluhů. Správci dluhů jsou profesionálové, kteří vědí jak s věřiteli jednat. Jsou schopni vám dojednat lepší splátky tak, aby jste je zvládli splatit. Dále vám odpoví na vaše dotazy, pomohou vám a poradí i s obtížnou administrativou. Hlavně už ale nebudete dál vystavováni tlaku věřitelů.

Chcete – li vědět více o tomto způsobu oddlužení a poradit se o vaší momentální situaci navštivte Spravcedluhu.cz – oddlužení správou dluhů.

Označeno v finance Označeno s: , , , , ,

Napsat komentář