Operativní leasing (dlouhodobá půjčovna vozů) od společnosti TT-Complex

Zvažujete formu pořízení vozu do Vaší společnosti? Nevíte, jaký způsob je pro Vás výhodnější? Zkusili jste se již informovat o operativním leasingu?

Co vlastně je operativní leasing

Operativní leasing je finanční služba, jejímž smyslem, v případě vozů, je zajištění bezproblémového provozu, správy a obnovy vozového parku. Na rozdíl od všech ostatních forem pořízení vozidel není jeho cílem přechod automobilu do majetku najímatele.

Proč tedy využít nabídky od společnosti TT-Complex spol. s r.o. a komu je určena? Je určena firmám či osobám, které chtějí mít jasný přehled o financování a správě vozového parku, ocení fixní a jasné náklady na vozový park, mají rádi administrativní jednoduchost, protože vše je obsaženo v jedné faktuře. Také je určen těm, kteří nechtějí vázat vlastní kapitál, chtějí lépe plánovat cash-flow společnosti a nechtějí mít náklady na zaměstnance, starající se o vozový park. Prostě těm, kdo ocení profesionalitu služeb.

Co operativní leasing od TT-Complexu obsahuje

Náš operativní leasing vám dává možnost výběru vhodného vozu přesně podle Vašeho přání – poradíme Vám profesionálně s výběrem, zajištěný servis vozů včetně tzv. full-servisu, výběr doby splácení 24 – 48 měsíců, zajištění úhrady všech poplatků (registrace vozidla, silniční daň, dálniční známka, rozhlasový poplatek…), skladování a výměna pneu pro tyto vozy, náhradní vůz, nepřetržitou asistenční službu. Důležité je, že leasingové splátky jsou plně uznatelnými daňovými náklady bez ohledu na pořizovací cenu. Co získáte? Daňové úspory, pravidelnou obnovu vozového parku, pravidelnou údržbu vozidel, úsporu času a transakčních nákladů spojené s koupí a prodejem vozidla – výrazně sníží administrativu firmy. Dále přebrání veškerých rizik spojených s pořízením, provozem, prodejem a případným zcizením vozidla i stálé měsíční splátky po celou dobu operativního leasingu.

Co u konkurence nenajdete

TT-Comlex Vám nabízí navíc náhradní auto po celou dobu opravy neomezeně zdarma, nikoliv jen po omezenou dobu. Naší splátku je možno uplatnit jako náhradní plnění. Také nabízíme takzvaný pick–up service – při využití nabídky full servisu – vyzvednutí a zpětný odvoz vozu k opravě a přistavení vozu náhradního. Nakonec je třeba zmínit i mytí (výpravu) celého vozu 1 x za měsíc zdarma a uskladnění pneumatik zdarma.

Zkuste nás!

Označeno v finance Označeno s:
0 comments on “Operativní leasing (dlouhodobá půjčovna vozů) od společnosti TT-Complex
1 Pings/Trackbacks pro "Operativní leasing (dlouhodobá půjčovna vozů) od společnosti TT-Complex"

Napsat komentář