Přestaňte platit zbytečně vysoké částky za povinné ručení

Čím dál tím víc českých domácností vlastní minimálně jeden automobil. Přirozeně představuje jeho vlastnictví množství výhod, ale zároveň také množství výdajů. Benzín není nejlevnější, opravy a další investice do auta taky něco stojí a navíc to pojištění. Ceny za povinné ručení, které musí mít ze zákona uzavřený každý majitel nebo provozovatel vozidla, jsou mnohdy skutečně vysoké a tvoří nemalé procento výdajů domácnosti. Často ale zbytečně!

Tento fakt je způsoben zejména přežívající tendencí (nejen) českého národa tíhnout ke starým osvědčeným věcem a bát se vyzkoušet něco nového. Dovolte příklad: Před několika lety jste si u tehdejší nejsilnější pojišovny uzavřeli povinné ručení. Mezitím ale jeho cena několikanásobně stoupla a vy, v domnění, že je to normální, tyto částky dál slepě dané pojišťovně
platíte. Za každý takový rok jste přitom mohli snadno ušetřit až nekolik tisíc korun.

Jak? Jednoduše. Díky moderním technologiím a internetu vám nyní stačí několik minut na to, abyste objevili to nejvýhodnější pojištění.  Díky přehlednému formuláři, který vás provede krok za krokem, se dostanete až k pojištění, které je ušité vám přímo na míru a navíc bývá nejlevnější na trhu.

Ano – nejlevnější rozhodně nebývá synonymem pro nejkvalitnější. U pojištění lze ale snadno najít i velmi levné varianty dostatečně kvalitních produktů – s tím vám rádi pomohou zkušení pojišťovací specialisté.

Dejme tedy sbohem drahému povinnému ručení, nebojme se vyzkouzšet něco nového a využiujme toho, co nám svět internetu nabízí. Buďmě svobodní a šetřeme čas, peníze i energii! KlikPojištění je tu jen pro vás.

Označeno v finance

Napsat komentář