Spolehněte se na oddlužení

Nedopusťte, aby vám vaše dluhy přerostly přes hlavu. Obraťte se na odborníky a nechte si poradit, jak se od dluhů osvobodit. Pro mnohé je tou správnou cestou proces oddlužení někdy také nazýván termínem osobní bankrot. Vyhlášení osobního bankrotu zastaví nárůst výše vašich dluhů a pomůže vám se jich zbavit jednou provždy. Nestyďte se za vaši finančně nevýhodnou situaci a kontaktujte Insolvence-brno.cz. Zde vás čeká lidský přístup a dokonalá profesionalita. Dozvíte se, zda je i pro vás cesta oddlužení tím správným řešením a pokud ano, poradí vám a budou vám k ruce po celou dobu, abyste nakonec dosáhli úplného oddlužení.

Jak takové oddlužení probíhá?

Nejdříve je třeba splnit základní požadavky. Dlužíte-li více věřitelům, máte pravidelný příjem, na základě kterého jste schopni splatit do pěti let alespoň třetinu dluhů, lze podat k soudu žádost o povolení oddlužení. Oddlužení vám soud odsouhlasí v případě, že vaše dluhy nepocházejí z podnikatelské činnosti a na základě těchto dluhů jste v úpadku nebo vám úpadek bezprostředně hrozí. V takovém případě můžete jako dlužník podat u insolvenčního soudu návrh na řešení úpadku oddlužením.

Proces oddlužení není jednoduchý, nejste na to však sami. Obraťte se na odborníky, na www.insolvence-brno.cz naleznete skutečnou pomoc a porozumění. Dozvíte se zde také veškeré informace, které potřebujete vědět o oddlužení. Nečekejte, až u vás zaklepe exekutor, chopte se iniciativy a staňte se pánem situace. Obraťte se na profesionály a nechte si pomoci.

Je-li vaše domácnost zadlužena, informujte se na možnost společného oddlužení manželů. I to je cesta, jak odbourat problémy s dluhy a získat tak možnost začít nový plnohodnotný život s čistým štítem bez dluhů pro celou vaši rodinu. Nespoléhejte na banky a jejich půjčky, neriskujte další zhoršení vaší finanční situace, přijďte vaše problémy řešit k odborníkům.

Označeno v finance Označeno s: , , , , , , , , ,
0 comments on “Spolehněte se na oddlužení
1 Pings/Trackbacks pro "Spolehněte se na oddlužení"

Napsat komentář