Prázdniny – ten správný čas na tvorbu nového webu školy

Začínají prázdniny, čas dovolených a proto je nyní ta nejlepší doba popřemýšlet o nových www stránkách pro školu či školku. Prázdniny jsou pro školy doba relativního klidu, žáci opustí školu a nastává jakési období mezičasu, které mnoho ředitelů využije k lepšímu chodu a modernizaci školy. Na začátku prázdnin Vám rádi poskytneme demo verzi www stránek pro školy zdarma, abyste se mohli v klidu rozhodnout, jestli www stránky budou pro vaši školu přínosem a naučili se ovládání redakčního systému v praxi.

V létě často školy prochází rekonstrukcí, malují se učebny, aby byly přichystány na 1. září, kdy do školy přijdou noví prvňáčci a všechny děti usednou do lavic. Školy, které letos nepočítají s vyčleněním finančních prostředků na rekonstrukci, si mohou alespoň pořídit nové www stránky, které si díky zvýhodněnému programu Scholastika může dovolit již každá škola. Reprezentujte svoji školu v době rychle se měnících informačních technologií. Objednejte si www stránky Scholastika se snadnou a rychle ovladatelnou administrací a jděte s dobou.

Zaujala Vás naše nabídka? Více informací a formulář pro nezávazné objednání dema stránek pro školy naleznete na webu http://www.stranky-proskoly.cz.

Když už se Vám síly ztrácí,

Je čas k delší relaxaci.

V létě už to zvykem bývá,

Že celý národ odpočívá

Žákům krásné vysvědčení,

ať nemyslí na učení,

Učitelé, ať to s prací nepřeženou,

Je čas na relax a dovolenou.

Mizí učitel i školník,

I vychovatelka z družiny,

Žák zapomene na úkolník,

Hurá, hurá, prázdniny.

Načerpejte spoustu sil,

Do budoucích perných chvil.

Přejeme Vám hezké léto

A v září ať dobře jde to.

Už se nestresujte,

Jenom relaxujte.

Označeno v Internet Označeno s: ,
One comment on “Prázdniny – ten správný čas na tvorbu nového webu školy
  1. qbarlzzj napsal:

    Sie faengt an bei Roccabruna zu steigen undfolgt dann in unzaehligen Windungen dem AbhAngabe Das eine Mal wendet siesich landeinwaerts, als sofortkredit vkugxmhep sofortkredit sofortkredit http://botanikertagung-hamburg.de nur traurige Empfindungen, weil er von jeher ein Symbol derTodtentrauer war, und wir ihn so oft neben Graebern sehen?

Napsat komentář