!SOUTĚŽNÍ AKCE! Získejte zdarma nový design www stránek pro školu či školku

Školy a školky podporujeme již dlouhodobě programem Scholastika, který přináší zvýhodněné ceny na tvorbu a provoz školních webů.
Nyní jsme připravili soutěž pro všechny základní a mateřské školy. Chcete vyhrát webdesign, který Váš školní web oživí a dodá mu zcela novou podobu?

Přihlašte se do naší soutěže. Je to velmi jednoduché. Stačí, když Vaši školu či školku přihlásíte na našich www stránkách http://www.stranky-proskolky.cz nebo http://www.stranky-proskoly.cz k odběru novinek, které Vám budeme zasílat pravidelně e-mailovou poštou. Budete mít možnost se dozvědět, jaké jsou aktuální trendy v tvorbě www stránek pro školy, prohlédnout si nové hravé webdesigny z našich referencí a při troše štěstí získáte hlavní cenu pro Váš školní web. To už přece stojí za to, věnovat několik minut vypsání vaší registrace. Kromě hlavní ceny, kterou je již zmiňovaný design webu můžete vyhrát také aktivaci modulu Administrovatelný flashbanner nebo aktivaci modulu Blok automatického zobrazení. Design webu může získat kterákoli registrovaná škola, ostatní ceny pouze školy a školky, které mají www stránky od nás nebo si je od nás nechají vyrobit.

Nepropásněte šanci vyhrát kreativní webdesign a registrujte se již dnes.

Označeno v Internet Označeno s: , ,

Napsat komentář