Web Scholastika do nového školního roku? Přinese výhody pro učitele i žáky.

Školní rok začíná. Zvažte, zda vaše škola potřebuje nový web a vyzkoušejte si demo zdarma.

Co přinese nový web Scholastika učitelskému sboru

Začátek školního roku školám přináší mnoho administrace. Ulehčete si práci s novým webem školy Scholastika.  Nezáviděníhodným  úkolem ředitele školy po prázdninách je nastolení pořádku a rozdělení funkcí a úkolů studentům i učitelům. Nový web školy Vám může výrazně usnadnit tyto okamžiky, vše vyřešíte rychleji, se značnou časovou úsporou. Objednejte si nový web pro školy ve variantě Scholastika s redakčním systémem Velký Web a proměňte jej v informační, ale také komunikační nástroj. Web školy se snadnou administrací mohou využívat ke komunikaci a sdělování důležitých aktualit všichni učitelé školy. Již nebude třeba mnoho zdlouhavých provozních porad, které jsou zpravidla plánované s časovým předstihem. Ve skryté sekci pro učitele můžete komunikovat aktuálně se všemi členy učitelského sboru, zadávat úkoly jednotlivcům, rozesílat aktuality určitým skupinám uživatelů, nebo všem současně. Každý z kantorů může na www stránky školy přispět aktualitou, zajímavostí nebo nápadem. Snadno ovladatelný redakční systém umožní udržovat školní web vždy v aktuální podobě, upravení obsahu webu je otázkou pouze několika minut. Sdílejte informace pro cílové skupiny a komunikujte online.

Výhody školního webu Scholastika pro rodiče

S využitím služby Directmail ve webu Scholastika můžete velmi snadno rozesílat novinky na mailové adresy rodičů žáků. Rodiče vždy budou mít k dispozici aktuální informace o plánovaných školních akcích, třídních schůzkách, školních aktivitách svých dětí. Novinky lze zasílat pro celou školu dohromady, nebo jen pro jednotlivé školní třídy, při rozesílání zpráv třídním učitelem. Ve zprávách lze rozesílat i odkazy na cílové sekce školních www stránek Scholastika , např. fotogalerie ze školního výletu jednotlivých tříd.

Potěšte školním webem Scholastika i žáky školy

Mladší žáky budou na webu školy zajímat zejména fotogalerie, v nichž budou hledat sebe a své kamarády. Jistě si rádi přečtou školní časopis, pro který by měla být na webu školy vyhrazena samostatná sekce s povolenými přístupy žáků. Učitelé mohou na web Scholastika nahrát pro žáky jednoduché hry v podobě souborů ke stažení, případně přidat odkazy na stránky související s výukou. Podpořte vzdělávání dětí hravou formou.

Pro starší žáky, kteří již perfektně ovládají práci s počítačem, mohou učitelé umísťovat na www stránky školy učební materiály a skripta. Tito žáci se mohou sami podílet na tvorbě webu v přidělené sekci, mohou aktualizovat stránky se školním časopisem, podílet se na tvorbě fotogalerií  a to buď samostatně, nebo pod vedením učitele při výuce v počítačové učebně.

Objednejte si zdarma demo verzi www stránek Scholastika k vyzkoušení, kterou vytvoříme namíru Vaší škole.

Označeno v Internet Označeno s: ,

Napsat komentář