Webhosting za 75 Kč měsíčně s 1000 GB prostoru

Výhodných nabídek na webhosting naleznete všude na českém internetu plno. Většinou jsou to jen marketingově přikrášlené nabídky. Fakt je ten, že pro opravdu výhodnou nabídku se musíte porozhlédnout mimo český internet. Týká se to jak výhodných nabídek domén, tak i výhodných nabídek na webhosting.
Pokud provozujete jen jedny stránky s jednou databází, tak výhodnost multidoménového webhostingu moc neoceníte, ale spousta lidí má již větší portfólium stránek. Přesně takovéto rozsáhlejší projekty ocení výhodnost multidoménového webhostingu. Prostor 1000 GB za 75 Kč je opravdu exluzivní nabídka. Pravou výhodnost oceníte při zjištění dalších podrobností. Nabídka obsahuje neomezeně domén a možnost vytvoření až 1000 databází k jednomu webhostingu.
Přijde Vám cena a prostor tohoto webhostingu až příliš výhodná a hledáte kde je háček? Hledat můžete, ale žádné omezení nenajdete. Stačí Vám jen základní znalosti angličtiny. Webhosting je jak jsme již psali v zahraničí a uživatelské prostředí je tudíž v angličtině. Přestaňte již platit za předražené hostingy v České republice a dopřejte si luxus malé ceny za velký prostor bez omezení počtu domén a s možností vytvořit až 1000 databází.

Označeno v Internet Označeno s: , , , , , , , , , , , , , ,

Napsat komentář