Čelové baterky pro snadnou noční orientaci v náročném terénu

Pokud se často pohybujete v lese po setmění, určitě si pořiďte čelovou lampu. Baterky čelovky oceníte zejména v náročném terénu, v příkrém svahu, kamenité oblasti a kdekoli, kde jste ohroženi častým pádem vlivem kluzké půdy pod nohama.

V lese není příliš světla ani přes den. Když zapadne slunce, uvnitř hustého lesa se ocitnete v naprosté tmě. Baterky čelovky Vám výrazně usnadní orientaci v potemnělém lese bez rizika pádu obyčejné baterky, kterou byste drželi v ruce. Jistě nechcete, aby se Vaše baterka při nešťastném pádu rozbila a vy jste zůstali v neznámé hloubi lesa až do svítání. Ve tmě se můžete spolehnout na baterky čelovky Led Lenser.

Baterky čelovky jsou voděodolné, vaši svítilnu neohrozí prudký déšť, ani nešťastný pád do vody. Baterky čelovky jsou neocenitelnou pomůckou pro lesníky, myslivce, rybáře, záchranáře např. při povodních, ale mohou se hodit i dětem a vedoucím letních táborů při táborových stezkách odvahy, využijete je při kempování, stanování a při pobytu kdekoli v přírodě.

Označeno v webshop Označeno s: , ,
2 comments on “Čelové baterky pro snadnou noční orientaci v náročném terénu
  1. Lenicka1313 napsal:

    Zdravíčko, no zkusila bych se pořádně poohlédnout po nějakém kvalitnějším kousku. Přeci jenom když člověk každých čtrnáct dní kupuje novou baterku, může to být časem velice otravné. Navíc se samozřejmě rozbije vždy, když jí nejvíce potřebujeme. 🙂 Já jsem před půl rokem dostala tuhle http://www.kabelmanie.cz/led-svitilna-cel-tec-flza-50/ a musím říci, že konečně něco kvalitního. Rozhodně doporučuji.

  2. prof. F.G.Gumby napsal:

    Jejda, Lenicka nechybí ani tady, o důvod na kabelmánii nekupovat ani díru do kalhot. A vážně, když čelovku, radši něco solidního, ne neznačkový šmejd made in china nebo Poland…

Napsat komentář