Cestovní postýlky jsou praktické i doma

Když se vydáte s miminkem na cesty, nezapomeňte si přibalit cestovní postýlku. Cestovní postýlka je praktickým pomocníkem. Cestování může být pro dítě stresující, proto je dobré vzít miminku s sebou jeho vlastní cestovní postýlku a oblíbené hračky. I když je možnost vypůjčit si postýlku pro miminko, vezměte si raději vlastní. Miminko se bude ve své vlastní postýlce cítit bezpečněji, známe tvary a barvy cestovní postýlky mu budou připomínat domov a jeho spánek na cestách bude klidnější. Praktická cestovní postýlka se bez problémů vejde do tašky, přenášení cestovní postýlky je velmi jednoduché. Cestovní postýlka zabere minimum a ve chvilce ji složíte nebo rozložíte.

Co si počít s cestovní postýlkou, pokud zrovna necestujete? Cestovní postýlka poslouží i doma, můžete ji použít místo ohrádky a umístit do kuchyně nebo obývacího pokoje, kde budete mít dítě stále na očích.

Některé cestovní postýlky jsou vybaveny praktickým přebalovacím pultem, což využijete doma i na cestách. Praktickým doplňkem cestovních postýlek je boční otvor, který milují batolata. Když dítě maličko povyroste, může samo dovnitř nebo ven a vytvořit si tak z postýlky zábavnou prolézačku. Postýlky na cesty nabízíme v mnoha barevných kombinacích, můžete volit dle Vašeho vkusu cestovní postýlku sladit s interiérem vašeho domova.

Označeno v webshop Označeno s: ,

Napsat komentář