Jízdní kola od českého výrobce

Čím se liší jízdní kolo z reklamy od našeho kola? Především cenou a tím, že u nás máte jistotu kde bylo kolo vyrobené a smontované. Všichni dodavatelé kol používají stejné, nebo podobné součástky na svá kola. V podstatě u všech je použita přehazovačka Shimano a i ostatní díly jsou od třetích dodavatelů. Proč tedy platit víc než musíte?
Když si člověk koupí kolo ať už od „značkového“ výrobce, nebo kolo v supermarketu, tak většinou neví kde bylo kolo vyrobené a odkud je dodané. Velice často jsou tato jízdní kola vyráběny v Číně, nebo v jiné zemi s levnou pracovní silou. Schopný marketingový ředitel udělá trendovou kampaň, případně zaplatí známou osobnost na billboardy a prodej kol se může rozběhnout. Cena se patřičně navýší o marketingové náklady a odměny.
Lidé často ani nevědí co kupují. Bývají pak překvapeni, odkud se vlastně jízdní kola dovážejí. Při koupi našeho kola Vám můžeme dát garanci původu našich kol. Vše je česká výroba s použitím kvalitních součástek od prověřených výrobců. Sice na naše kola nenajdete bombastickou reklamní kampaň, ale na druhou stranu jsou cenově dostupná se zaručenou kvalitou zpracování. Reklamní náklady nám nezvyšují cenu výrobku na dvojnásobek, nebo trojnásobek ceny. Vše při zachování kvalitní výroby a kvalitních součástek. Kupujete český česnek, tak dejte přednost i českému kolu.

Označeno v webshop Označeno s: , , , , , , , , , ,

Napsat komentář