Když maminkami chtějí se stát děvenky, potřebují Chou Chou panenky

Miminka Chou Chou jsou natolik realistická, že je na první pohled sotva rozeznáte od miminka a můžete si je splést s živým děťátkem. Holčičky, rády si hrající na maminku a po očku nakukující do každého kočárku s živým miminkem budou z panenky Chou Chou naprosto nadšené. O panenku Chou Chou se mohou starat stejně jako o živé dítě.

Hračka Chou Chou je navíc jedinečnou pomůckou k naučení se běžných úkonů potřebných k péči o živé děťátko. Jestliže již máte doma holčičku a další dítě bude brzy na cestě, kupte svojí dceři panenku Chou Chou. Holčička se může těšit na příchod nového sourozence společně s Vámi a vy jí tímto pomůžete najít kladný vztah k malému sourozenci ještě před jeho narozením.

I v případě, že již máte další dítě, bude miminko Chou Chou nejen oblíbenou hračkou, ale holčičky se také naučí péči o miminko či batole. Panenka Chou Chou pije z kojenecké lahvičky a čurá do pleny, jako živé děťátko. Vychovejte si pomocnici, a naučte svoji malou být pilnou a starostlivou mámou, rozdávající lásku celé rodině.

Označeno v webshop Označeno s: ,

Napsat komentář