Nové žaluzie

Žaluzie jsou nedílnou součástí každého moderního domu či bytu. Pokud je ještě nemáte nebo hodláte současné žaluzie obměnit, pak neváhejte a využijte nabídky společnosti LUXURY CZ s pobočkou v Brně, která svým klientům nabízí nejen prodej žaluzií a další stínící techniky, ale zejména bezplatnou konzultaci, odborné zaměření, zpracování cenové nabídky a profesionální instalaci. S naší pomocí si pohodlně vyberete přesně takové žaluzie, jež Vám budou maximálně vyhovovat.

Jelikož si uvědomujeme, že v poslední době se velkým hitem stala plastová okna, zaměřujeme se ve své nabídce mj. na žaluzie do plastových oken. Nejčastějším typem žaluzií instalovaných do plastových oken jsou horizontální žaluzie. Tyto se vyznačují svojí jednoduchostí, rychlostí montáže a cenovou dostupností. Svým klientům nabízíme moderní, elegantní a snadno ovladatelné horizontální žaluzie Isoline Prim, do kterých se velmi rychle zamilujete.

Svoje pevné místo na trhu žaluzií mají rovněž vertikální žaluzie. Ty se hodí zejména k zastínění velkých prosklených stěn či k rozdělení místností. Vertikální žaluzie nabízíme v různém barevném i materiálovém provedení, stačí se ponořit do našeho vzorníku a začít vybírat.

Velké oblíbenosti u klientů se těší také venkovní žaluzie. Díky tomu, že zachycují sluneční záření a chrání před jeho škodlivými účinky, zachycují poryvy větru, omezují hluk a pozitivně ovlivňují klima v místnosti, se venkovní žaluzie často instalují na všechny typy soukromých i komerčních budov. Vyberte si z široké nabídky venkovních žaluzií a rozšiřte řady našich spokojených zákazníků.

Společnost LUXURY CZ s pobočkou v Brně dále nabízí také sítě proti hmyzu, předokenní rolety nebo markýzy. Jelikož je naším cílem uspokojit všechny typy zákazníků, nechybí v naší nabídce ani originální stínící technika – plissé, japonské stěny, dřevěné žaluzie nebo bambusové roletky. Nedovolte, aby Vám sluneční záření znepříjemňovalo život a vybírejte z široké nabídky našich produktů.

LUXURY CZ, s.r.o.
Skryjova 8
614 00 Brno
E-mail : obchod@nove-zaluzie.cz
Tel. : +420 602 573 166

plastová okna Třebíč

Označeno v webshop

Napsat komentář