Obchodní váhy METTLER model bPro – komfort pro prodavače i zákazníky

Hledáte spolehlivou obchodní váhu? Naším tipem pro prodejce je obchodní váha METTLER model bPro. Nejoblíbenější váhou z této řady je model bProU-15kg. Obchodní váhy Mettler řady bPro se vyznačují robustní konstrukcí, což zaručí dlouhou životnost námi doporučených obchodních vah. Specifikem této obchodní váhy je nerezová plošinka, díky níž se váha velmi snadno udržuje. Stačí nerezovou plošinku otřít a váha bude dlouho jako nová. Obchodní váhy Mettler jsou vyjimečné svým designem, obchodní váha se stane vkusným doplňkem interiéru Vašeho obchodu a oslní mnohé zákazníky. Zákazníci ocení i bleskovou rychlost obchodních vah, díky níž budou dlouhé fronty zákazníků ve vašem obchodě minulostí.

Obchodní váhy Mettler lze síťově propojit, což umožní zákazníkům zakončit nákup v jakémkoli oddělení obchodu a přinese do nakupování více komfortu, než tomu bylo doposud. Prodavač získá více času, aby se mohl nakupujícímu plně věnovat a v mžiku uspokojit všechna přání zákazníka vybírajícího zboží ze sortimentu obchodu. Díky spolehlivosti a rychlosti obchodních vah se zkvalitní služby a zkrátí doba, kterou bude muset kupující strávit u obchodního pultu.

Obchodní váhy Mettler si uchovají v paměti elektronický záznam prodejů, prodej v jednotlivých odděleních i celkový denní obrat, taktéž i záznamy o změnách cen a výkonu prodavačů, což Vám může pomoci při růstu Vaší firmy a rozšíření trhu ve vašem podnikání.

Označeno v webshop Označeno s: ,

Napsat komentář