Posuvné brány

Společnost GARDON INT, s. r. o. je zapsána do seznamu odborných dodavatelů garážových vrat pro dotační program „Zelená úsporám„.

Naše společnost sídlí v Jindřichově Hradci, který se nachází asi 140 km jižně od Prahy. Tradice společnosti, včetně dodávek a výroby: garážová vrata a průmyslová vrata, rychloběžná průmyslová vrata, těsnící límce, zahradní brány, posuvné brány, zahradní brány křídlové, průmyslové brány sahá až do roku 1992.

Hlavní výrobu tvoří garážová vrata a průmyslová vrata. Naše portfolio výrobků je však mnohem bohatší, vyrábíme a prodáváme i zahradní brány a branky a vjezdové brány, průmyslové brány, rychloběžná vrata do průmyslu, plastové ploty, okenní fólie, dekorativní folie samolepící, tepelně-izolační fólie, bezpečnostní fólie, veškeré zámečnické komponenty, pohony vrat a pohony bran, závory, přístupové systémy, polykarbonátové desky a mnoho dalších komodit.

Označeno v webshop Označeno s: , , , , ,
2 comments on “Posuvné brány
  1. ploty napsal:

    K posuvným vratům kvalitní ploty a pletivo Mimo toho ploty vedou po hranici pozemku a vymezují je, oddělují soukromý prostor od veřejného a současně brání volnému vstupu na zahradu

  2. Evina napsal:

    S touto firmou mám jen ty nejlepší zkušenosti. Jejich garážová vrata jsou opravdu výborná. Určitě jsem u nich nenakupovala naposled. Doporučuji

1 Pings/Trackbacks pro "Posuvné brány"

Napsat komentář