Ukrást motorku je snazší než se zdá – používejte raději motoalarm

Při moto vyjížďkách na delší vzdálenosti je třeba pamatovat na ochranu vašeho motocyklu proti odcizení a na vaši motorku instalovat moto alarm.

Když si uvědomíte skutečnost, že Váš motocykl mohl stát celé jmění a Vy nechcete, aby podal ruku zloději, investovat do alarmu na moto se jistě vyplatí. Dobrodružný moto výlet bez motoalarmu do vzdálených koutů naší planety se může stát rychlou noční můrou, jestliže Vám někdo odcizí motocykl v cizí zemi. Co si počnete v takovém případě? Lepší je být připraven na možná rizika a věnovat čas výběru alarmu na motocykl.

V našem eshopu nabízíme již za pouhých 645 Kč motoalarm s imobilizérem a možností dálkového startu motocyklu, který ochrání vaše vozidlo před zloději. Tento motoalarm je vybaven otřesovým čidlem s nastavitelnou citlivostí, snadno se instaluje a má velmi nízkou spotřebu. Na nepřehledném parkovišti mnozí ocení přídavnou funkci moto alarmu – vyhledávání motocyklu stiskem tlačítka, které rozbliká světla a spustí sirénu. Jestliže zamykáte svůj dům či byt bezpečnostním zámkem proti krádeži, pamatujte i na svou motorku. Krádež motocyklu je snadnou záležitostí a než se vzpamatujete, Vaše vozidlo je bleskově pryč. Zde si můžete výhodně objednat motoalarm pro svoji motorku.

Označeno v webshop Označeno s: ,

Napsat komentář