Vše pro unikátní gelové nehty

Ruce a zejména nehty jsou součástí osobnosti každé ženy. Obzvláště pracujete-li denně s lidmi, jistě chcete vypadat reprezentativně. To však nejde s unavenou pokožkou rukou a zanedbanými nehty. Přitom stačí jednoduchá péče a budete mít i vy ruce a nehty jako ze škatulky. Pro oživení pokožky rukou stačí pořídit si účinný krém na ruce, který kůži vyživí, omladí a hydratuje. Nevíte si rady, jaký je pro vás nejlepší? Zavítejte do internetového obchodu MagicNails.cz a poraďte se.

Pro domácí péči o vaše nehty vám MagicNails.cz nabízí profesionální pomůcky pro manikúru. Nemáte-li čas dělat si doma manikúru a poskytovat nehtům péči, kterou si zaslouží, nechte si vymodelovat nehty umělé. Gelové nehty řeší problémy nejedné ženy s jejími přírodními nehty. Gelové nehty jsou pevné a zároveň pružné, jsou proto vhodné i pro ženy, jejichž nehty jsou hodně namáhané.

Základem gelových nehtů jsou nehtové tipy. Na MagicNails.cz si můžete vybírat z mnoha druhů nehtových tipů transparentních, bílých i barevných a různě zdobených. Ty potom usnadňují závěrečné zdobení nehtů. K modeláži budete potřebovat také kvalitní UV gel. MagicNails.cz vám nabízí široký sortiment různých typů UV gelů. Pořiďte si proto více druhů a vytvářejte pokaždé originální design. UV gel stačí nechat zatvrdnout v UV lampě a gelové nehty jsou na světě.

Ještě samozřejmě není vše hotové. Nyní přichází ke slovu nail art, aby gelové nehty vypadaly skutečně reprezentativně. Můžete použít nejrůznější laky na nehty s neobvyklými efekty, originální vzhled dodá nehtům magnetický či praskací lak. Ty umožňují vytvářet na nehtech pokaždé nový design. Nestačí-li vám lak na nehty, je pro vás na MagicNails.cz připraven široký výběr zdobení na nehty, ze kterého si jistě vyberete to pravé právě pro vás. Nakupujte na MagicNails.cz, hrajte si a buďte originální.

Označeno v webshop Označeno s: , , , , , , , , ,
2 comments on “Vše pro unikátní gelové nehty
  1. Martina napsal:

    Tyto tipy jsem ráda využila, protože gelové nehty miluju!

  2. Michaela napsal:

    Důležitá je také manikura, než začnete dělat gelové nehty. Na to spousta žen, které si je dělají doma, zapomíná.

Napsat komentář