S plexi štítem lépe vidíte, na motorce bezpečněji jezdíte

Vítr, kapky deště a nálety hmyzu  při jízdě na motorce pomůže zmírnit plexi na moto. V autě vás před vlivy počasí chrání čelní sklo, motocykl sám o sobě chráněn není a často jste vystaveni nepřízni okolního prostředí. Použijte plexi na moto pro větší komfort z jízdy. Při cestování na velké vzdálenosti se může měnit počasí, v jednom okamžiku svítí slunce a oslňuje Váš zrak při rychlé jízdě, za chvíli zaprší, nebo se přižene silný vítr. I při pomalé jízdě na kole se setkáváte s nálety hmyzu. Protože čelní střety s hmyzem na náladě příliš nepřidají, připevněte na svou motorku plexi štít na moto.

Silné sluneční paprsky snižující viditelnost při jízdě na motocyklu mohou ohrozit vaši bezpečnost. Opatřete svoji motorku tónovaným plexi na moto. Chraňte se před kapkami deště i větrnými poryvy jednoduchým připevněným plexi na moto s montáží na řidítka motocyklu. Pro jízdu na chopperu doporučujeme Plexi pro Choppper PUIG M.ABE.

K dosažení perfektní viditelnosti a ochraně plexi na moto proti  vodním kapkám vyzkoušejte  Sprej na plexi přilby a štíty.  Do svého zavazadla si přibalte také ubrousky na čištění helmy a plexi štítu na moto.

Označeno v Nezařazené Označeno s: ,

Napsat komentář