Kakaové máslo v péči o pokožku

Čokoládu známe všichni, nejenže ji známe, ale s radostí ji konzumujeme pro zlepšení dobré nálady. A opravdu to funguje. Kakao, které je hlavní ingrediencí lahodné čokolády však má daleko širší uplatnění. Jemné kakaové máslo se užívá i v péči o pokožku. Čokoládová masáž dnes zažívá velký boom a díky čokoládovému balzámu si ji můžete vychutnat i doma.

Čokoládový balzám, čistě přírodní produkt předního českého výrobce přírodní kosmetiky, najdete například v eshopu SÍLA DOTEKU. Zde se také dozvíte o tom, že čokoládu jako zdroj dobré nálady znaly již staří Aztékové nebo si přečtete, proč je kakaové máslo tak skvělé v péči o pokožku.

Kakao, resp. kakaové máslo nejen povzbuzuje dobrou náladu, ale také prokrvení pokožky. Čokoládový balzám přináší nejenom slastnou vůni do každodenní tělové péče, ale i mimořádné povzbuzující vlastnosti. Čokoládový balzám hydratuje, vyživuje a omlazuje pokožku. Potřebnou péči ji poskytnou i další vzácné složky jako je makadamiový nebo lískový olej.

Čokoládový balzám však skvěle poslouží také k exotické tantra masáži, dodá smyslnost a lahodnou vůni vašim intimním chvilkám. Objevte čokoládový balzám, kakaové máslo ve spojení s tantra masáží díky novému eshopu TANTRA-MASÁŽ.EU.

Pečujte o svoji pokožku s veselou náladou, podlehněte kouzlu čokolády. Využijte čokoládový balzám i k domácím tantra masážím!

Označeno v Rady a návody Označeno s: , , ,

Napsat komentář